+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česká pýcha národa

Klíčová slova: skinhead, skinheads, nacionalismus, vlastenectví

E-mail: rerucha@czechpride.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2012

Popis: Informujeme Vás o subkultuře skinheads a nacionalismu. Chceme také vyvrátit zažitý mýtus o tom, že jsou skinheads rasisti. Naším cílem je dát lidem pravdivé informace o subkultuře Skinheads a také připomenout lidem, že jsou také Češi.

Web: czechpride.cz

Další související informace

Vlastenecké fórum

diskuse, vlastenectví, demokracie, československo – Tématem fóra není pouze vlastenectví, ale samozřejmě česká a slovenská historie, politika, významné osobnosti, vynálezy, česká i slovenská kultura a v podstatě vše, o čem je možno diskutovat. To vše slušně a pokud možno i gramaticky správně.

Trampolíny se sítí

trampolina, trampolína, trampoliny, trampolíny – Trampolíny s ochrannou sítí jsou dnes nejžádanějším druhem trampolíny. Při jejich výběru je důležité porovnat cenu a kvalitu. Poradíme na co vše je nutné se zaměřit pro zachování bezpečnosti vašich dětí i vás samotných.

Top-hry

Recenzie hier, aktuality, download, herne forum – Pridte sa pozriet na stranku plnu hier. Aktuality, Download, Recenzie hier a mnoho dalsieho a to vsetko na jednej stranke. Najdi si svoju oblubenu hru a zdielaj zazitky aj s ostatymi uzivatelmi. top-hry.sk

Načítání trvalo 0.2936 sekund.