+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česko na talíří online

Klíčová slova: česko na talíři,recepty,online,prima,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2011

Popis: Česká kuchyně se neprávem poslední dobou dostala do pozadí zájmu, s čímž se něco pokusí udělat Jaroslav Sapík. Ten nám v jednotlivých regionech představí to nejlepší ze staročeské kuchyně, přičemž příležitost se podělit o svůj recept dostanou i přítomní diváci.

Web: ceskonataliri.neprepinej.cz

Další související informace

Prostřeno prima recepty

prostřeno,prima,recepty,iprima,ke shlédnutí – Pořád plný originálních receptů a zábavy v boji o titul hostitele týdne pěti doposud neznámých lidí. O výhře 25000 korun rozhodují sami soutěžící v tajném hlasování. Shlédněte zápolení jednotlivých uchazečů online.

Jste to, co jíte online

jste to co jíte,prima,online,ke shlédnutí – Do boje s nadbytečnými kily není potřeba nasazovat drastické diety, po jejichž ukončení jde akorát váha zase nahoru. Jak správně zkombinovat jídelníček a adekvátní pohyb nám ukáže Kateřina Cajthamlová a Petr Havlíček.

Show Jana Krause online archiv

show Jana Krause,archiv,prima,online,ke shlédnutí – Jan Kraus každý pátek se svými hosty rozebírá aktuální dění ve společnosti. To barvitě podlazuje do ironického a humorného nadhledu. Jednotlivé rozhovory si lze krom televizní premiéry přehrát i online v archivu tv Prima.

Načítání trvalo 0.1030 sekund.