+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česko na talíří online

Klíčová slova: česko na talíři,recepty,online,prima,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2011

Popis: Česká kuchyně se neprávem poslední dobou dostala do pozadí zájmu, s čímž se něco pokusí udělat Jaroslav Sapík. Ten nám v jednotlivých regionech představí to nejlepší ze staročeské kuchyně, přičemž příležitost se podělit o svůj recept dostanou i přítomní diváci.

Web: ceskonataliri.neprepinej.cz

Další související informace

Moje místo online

moje místo,prima,online,ke shlédnutí – Sociální reality show moje místo přináší spoustu užitečným rad, pro osobní růst i absolvování pohovorů. Veškeré strasti si prožijeme s šesticí jedinců, pro něž kvůli jejich potížím bylo téměř nemožné se uplatnit na trhu práce.

Autosalon tv prima

autosalon,prima,online,ke shlédnutí – Každou sobotu nám autosalon přináší ty nejžhavější novinky automobilového průmyslu a podrobuje je zátěžové zkoušce. Tým expertů se pouští do řady testů a objektivně hodnotí i ty nejluxusnější modely světových automobilek.

Seriál obchoďák online

obchoďák,prima,online,ke shlédnutí – Obchodní centrum je místo, kde se prolínají osudy mnoha lidí. Svůj každodenní boj zde svádí i Vanda, ředitelka celého komplexu, její sestra Dáša, která si zde otevřela svůj butik a Simona, pro níž práce v obchoďáku znamená nový začátek.

Načítání trvalo 0.3159 sekund.