+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česko na talíří online

Klíčová slova: česko na talíři,recepty,online,prima,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2011

Popis: Česká kuchyně se neprávem poslední dobou dostala do pozadí zájmu, s čímž se něco pokusí udělat Jaroslav Sapík. Ten nám v jednotlivých regionech představí to nejlepší ze staročeské kuchyně, přičemž příležitost se podělit o svůj recept dostanou i přítomní diváci.

Web: ceskonataliri.neprepinej.cz

Další související informace

Prostřeno s recepty online

prostřeno,online,recepty,ke shlédnutí,prima – Pětice neznámých lidí se utká o titul hostitele týdne, jenž je spojen s finanční výhrou. Cílem je připravit nezapomenutelný večer s výtečnou večeří a nezapomenutelnou zábavou, jenž spoluhráči bodově ocení.

Zázraky života online

zázraky života,online,ke shlédnutí,prima – V novém seriálu televize Prima zavítáme do centra asistované reprodukce, kde se sny stávají skutečností a zoufalé páry nacházejí naději. Prožijte i vy osudy lékařů a pacientů v tomto neobvyklém prostředí.

Bubo bubo ke shlédnutí

bubo bubo,online,prima,ke shlédnutí – Bob Klepl si zve do studia dvojice známých osobností, aby se vzájemně utkali v hledání významu nepříliš známých slovních výrazů. Následovník oblíbené soutěže šest ran do klobouku právě startuje na obrazovce tv prima.

Načítání trvalo 0.0581 sekund.