+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česko na talíři recepty

Klíčová slova: česko na talíři,recepty,prima,online,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2011

Popis: Legenda české gastronomie Jaroslav Sapík vyráží na putovní cestu po lokalitách České Republiky, kde se pouští do příprav místních specialit. Při tom mu zdatně asistuje Daniela Šinkorová a hvězdný host. Recepty na jednotlivé pokrmy si lze shlédnout i online na internetu.

Web: ceskonatalirionline.southeast.cz

Další související informace

Prima prostřeno

prostřeno,prima,recepty,iprima.cz,online – Pět lidí, kteří se poprvé potkali až při natáčení se pouští do organizace zábavy na večer. Nedílnou součástí je kvalitní jídlo a zábava, jíž ostatní ohodnotí v tajném hlasování. Vítězovi posléze připadne odměna ve výši 25000 Kč.

Prostřeno s recepty online

prostřeno,online,recepty,ke shlédnutí,prima – Pětice neznámých lidí se utká o titul hostitele týdne, jenž je spojen s finanční výhrou. Cílem je připravit nezapomenutelný večer s výtečnou večeří a nezapomenutelnou zábavou, jenž spoluhráči bodově ocení.

Když vaří táta online recepty

když vaří táta,online,prima,ke shlédnutí – Každou neděli se nás Martin Poláčko pokusí přesvědčit o tom, že vařit lze i rychle, jednoduše, levně a přitom zároveň i velice chutně. Asistovat mu v kuchyni budou jeho dva synové a zastaví se i kamarádi Víťa s Ivetou.

Načítání trvalo 0.0843 sekund.