+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česko na talíři recepty

Klíčová slova: česko na talíři,recepty,prima,online,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2011

Popis: Legenda české gastronomie Jaroslav Sapík vyráží na putovní cestu po lokalitách České Republiky, kde se pouští do příprav místních specialit. Při tom mu zdatně asistuje Daniela Šinkorová a hvězdný host. Recepty na jednotlivé pokrmy si lze shlédnout i online na internetu.

Web: ceskonatalirionline.southeast.cz

Další související informace

ČeskoSlovensko má talent online

československo má talent,online,prima,ke shlédnutí – Talentovaní jedinci mají výjimečnou šanci ukázat co v nich. Pokud se jim podaří o svých dovednostech přesvědčit porotu a následně i diváky, mohou získat peněžní výhru a příležitost se předvést v Las Vegas.

Hledá se táta a máma online

hledá se táta a máma,prima,online,ke shlédnutí – Do hledání partnera a rodiče pro své ratolesti se rozhodli pomocí seznamovací reality show tv prima. Jejich osudy a cestu k nalezení lásky tak můžeme krom televizní premiéry sledovat online v internetovém archivu.

Česko Slovenský X Factor online

X factor,online,ke shlédnutí,prima – Talentovaní soutěžící se ve čtyřech kategoriích snaží svými výkony upoutat přízeň porotců i diváků při cestě za vítězstvím. v nové modernizované podobě se nyní tato soutěž představí na obrazovkách tv Prima a slovenské Joj.

Načítání trvalo 0.0624 sekund.