+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česko Slovensko má talent online

Klíčová slova: česko slovensko má talent,prima,online

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. dubna 2012

Popis: Na obrazovky se dostává show plná neuvěřitelných lidských výkonů v celé řadě kategorii. Již není nutné mít talent jen ve zpěvu, cení se i tanec, akrobacie či komičnost. Vydejme se proto ten opravdový talent hledat i online.

Web: talentonline.southeast.cz

Další související informace

Partička online

partička,online,ke shlédnutí,prima – Na televizních obrazovkách se po velmi dlouhé době zase objevuje improvizační show. Tentokrát se do jejího dění zapojuje osvědčená komediální dvojice Michal Suchánek & Richard Genzer za vydatné asistence Igora Chmely a Ondřeje Sokola.

Životní úklid online

životní úklid,alice bendová,online,prima – Během života se nám nahromadí velké množství věcí, k nimž máme nostalgický vztah. Jak se k jejich mnohdy bolestné likvidaci postavit nám poradí nový pořad tv prima životní úklid, jenž můžete sledovat i online.

Rodinka ke shlédnutí

rodinka,online,tv seriál,ke shlédnutí,prima – Taková normální rodinka se stala kultovním seriálem s pera Fan Vavřincové. Nyní po čtyřiceti letech se vrací na televizní obrazovky, aby rozpoutala další várku nestandardních situací tří generací rodinky žijících pod jednou střechou.

Načítání trvalo 0.0677 sekund.