+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česko Slovensko má talent online

Klíčová slova: česko slovensko má talent,prima,online

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. dubna 2012

Popis: Na obrazovky se dostává show plná neuvěřitelných lidských výkonů v celé řadě kategorii. Již není nutné mít talent jen ve zpěvu, cení se i tanec, akrobacie či komičnost. Vydejme se proto ten opravdový talent hledat i online.

Web: talentonline.southeast.cz

Další související informace

Hledá se táta a máma

hledá se táta a máma,online,prima,ke shlédnutí – Partnera pro své ratolesti se rozhodli najít za přispění televizních kamer. Sledujte s námi osudy trojice osamělých rodičů za cestou za novou životní láskou. Zda se to někomu s trojice účastníků nakonec podaří můžete posoudit i online.

Životní úklid online

životní úklid,alice bendová,online,prima – Během života se nám nahromadí velké množství věcí, k nimž máme nostalgický vztah. Jak se k jejich mnohdy bolestné likvidaci postavit nám poradí nový pořad tv prima životní úklid, jenž můžete sledovat i online.

Pojišťovna štěstí online

pojišťovna štěstí,online,ke shlédnutí,prima – V první rodinné pojišťovně si můžete pojistit kdeco, ovšem štěstí pojistitelné není. V jednu chvíli stojí při protagonistech seriálu a během okamžiku se rozplyne a přichází nepřízeň osudu, s níž se každý vypořádává svým originálním způsobem.

Načítání trvalo 0.0713 sekund.