+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česko Slovensko má talent

Klíčová slova: československo má talent,online,prima

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2011

Popis: Nenechte si ujít soutěž plnou neuvěřitelných výkonů, jejímž jediným cílem je odhalit skrytý talent v každém z nás. Dokáže některý ze soutěžících dojmou diváky tolik jako Susan Boylová v originálním Britains got Talen.

Web: ceskoslovenskomatalent.neprepinej.cz

Další související informace

Rodinka ke shlédnutí

rodinka,online,tv seriál,ke shlédnutí,prima – Taková normální rodinka se stala kultovním seriálem s pera Fan Vavřincové. Nyní po čtyřiceti letech se vrací na televizní obrazovky, aby rozpoutala další várku nestandardních situací tří generací rodinky žijících pod jednou střechou.

Vrabci v hrsti online

vrabci v hrsti,prima,online,ke shlédnutí – Společně s Péťou a Pájou se pustíme do kompletní rekonstrukce jejich nového bytu. Veškeré úpravy pochází s pera zkušeného architekta, který nám humornou formou předkládá mnoho důležitých tipů a triků pro rekonstrukci.

Seriál zázraky života online

zázraky života,prima,online,ke shlédnutí – V centru asistované reprodukce Život svádějí jeho lékaři každodenní bitvu s nepřízní osudu a dávají bezdětným párům naději na potomka. Souběžně si ale prožívají vlastní strasti života plné vyhrocených konfliktů i lásek.

Načítání trvalo 0.1095 sekund.