+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česko Slovensko má talent

Klíčová slova: československo má talent,online,prima

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2011

Popis: Nenechte si ujít soutěž plnou neuvěřitelných výkonů, jejímž jediným cílem je odhalit skrytý talent v každém z nás. Dokáže některý ze soutěžících dojmou diváky tolik jako Susan Boylová v originálním Britains got Talen.

Web: ceskoslovenskomatalent.neprepinej.cz

Další související informace

Mladší o pár let online

mladší o pár let,online,ke shlédnutí,prima – Life styling je pojem, jenž v našich končinách není ještě příliš rozšířený, což se pořad mladší o pár let snaží napravit. Není nic špatného na tom dopomoci přírodě zásahem plastické chirurgie, změnou oblékání či účesu.

Vrabci v hrsti online

vrabci v hrsti,prima,online,ke shlédnutí – Společně s Péťou a Pájou se pustíme do kompletní rekonstrukce jejich nového bytu. Veškeré úpravy pochází s pera zkušeného architekta, který nám humornou formou předkládá mnoho důležitých tipů a triků pro rekonstrukci.

Show Jana Krause online archiv

show Jana Krause,archiv,prima,online,ke shlédnutí – Jan Kraus každý pátek se svými hosty rozebírá aktuální dění ve společnosti. To barvitě podlazuje do ironického a humorného nadhledu. Jednotlivé rozhovory si lze krom televizní premiéry přehrát i online v archivu tv Prima.

Načítání trvalo 0.0639 sekund.