+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česko Slovensko má talent

Klíčová slova: československo má talent,online,prima

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?ervence 2011

Popis: Nenechte si ujít soutěž plnou neuvěřitelných výkonů, jejímž jediným cílem je odhalit skrytý talent v každém z nás. Dokáže některý ze soutěžících dojmou diváky tolik jako Susan Boylová v originálním Britains got Talen.

Web: ceskoslovenskomatalent.neprepinej.cz

Další související informace

Pořad tv prima autosalon

autosalon,prima,online – Ty nejžhavější novinky z automobilového průmyslu nám každé sobotní dopoledne přináší Zbyněk Merunka a jeho tým znalých expertů. Veškeré testy a dobré triky či tipy si můžete samozřejmě shlédnout i online.

ČeskoSlovensko má talent online

československo má talent,prima,online,ke shlédnutí – Konečně dostali možnost ukázat své talenty i jedinci, jejichž dominantou není zpěv. V Československo má talent tak můžeme ocenit výkony artistů, akrobatů, tanečníků, iluzionistů a komiků. Na jejich výkony pak bedlivě dohlíží porota i diváci.

Česko Slovenský X Factor online

X factor,online,ke shlédnutí,prima – Talentovaní soutěžící se ve čtyřech kategoriích snaží svými výkony upoutat přízeň porotců i diváků při cestě za vítězstvím. v nové modernizované podobě se nyní tato soutěž představí na obrazovkách tv Prima a slovenské Joj.

Načítání trvalo 0.0853 sekund.