+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česko Slovenský X Factor online

Klíčová slova: X factor,online,ke shlédnutí,prima

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ledna 2014

Popis: Talentovaní soutěžící se ve čtyřech kategoriích snaží svými výkony upoutat přízeň porotců i diváků při cestě za vítězstvím. v nové modernizované podobě se nyní tato soutěž představí na obrazovkách tv Prima a slovenské Joj.

Web: xfactoronline.neprepinej.cz/

Další související informace

XFactor

Nejnovější informace ze zákulisí soutěže XFactor, x faktor. – Nejnovější informace ze zákulisí soutěže XFactor. Kromě on-line videí zde najdete i rozhovory s účastníky, aktuální výsledky i drzy se zákulisí. Technicky vzato je X Factor jen a prostě talentová soutěž s prvky reality show. Přesněji řečeno, nejpopulárnější talentová show v dějinách, kterou po úspěších v 15 státech celého světa od 3. února 2008 vysílá i v Česku TV Nova. Show, kde jde o pěkné peníze, kopec slávy a vydlážděnou cestičku k úspěchům v hudební branži.

Prostřeno s recepty online

prostřeno,online,recepty,ke shlédnutí,prima – Pětice neznámých lidí se utká o titul hostitele týdne, jenž je spojen s finanční výhrou. Cílem je připravit nezapomenutelný večer s výtečnou večeří a nezapomenutelnou zábavou, jenž spoluhráči bodově ocení.

Seriál aféry online

aféry,online,ke shlédnutí,prima – Na rozvodového právníka Dana Majera čeká nejeden zapeklitý případ s hodně nečekaným rozuzlením. Příběhy dvojic, které jejich osud přivedl až do jeho kanceláře jsou navíc postavené na reálných kauzách.

Načítání trvalo 0.0524 sekund.