+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Československá Superstar

Klíčová slova: československá superstar, superstar

E-mail: ferdinand3sf@post.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?nora 2011

Popis: Československá Superstar 2011 – druhý díl nejznámější mezinárodní soutěže o nejlepšího zpěváka v České republice a na Slovensku. První Československou Superstar se stal Martin Chodůr. Kdo bude tou druhou?

Web: ceskoslovenska-superstar2.cz/

Další související informace

PÁRTY KLOKOČKA

Reklamní služby - fullservis, zábava, párty – Reklamní služby - fullservis, zábava, párty, eventy a firemní akce, doprovodný program, reklama - zajistíme i večírek s programem dle požadavků klienta, divadelní a mim. představení.Máme i skákací hrad na dětské party - napište nám!

Nokia N9

Nokia N9, tapety, recenze, videa – Toto je informační web o telefonu značky Nokia N9. Obsahem jsou zajímavé články, recenze, tapety, videa, hry, příslušenství a spousta dalšího. Tyto stránky o Nokii N9 jsou určené nejen pro současné majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho budoucí majitele. Informace zde zveřejněné budou jistě přínosné pro každého.

Bešeňová Thermal Park - S

bešeňová, thermal, park, aquapark, slovensko – Thermal Park Bešeňová leží na Slovensku v Liptovské oblasti. Má 12 bazénů, tobogány, skluzavky, wellness služby a spoustu míst k občerstvení. V okolí se nachází spousta dalších komplexů - například Tatralandia.

Načítání trvalo 0.2785 sekund.