+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Československá superstar

Klíčová slova: československá,superstar,online,nova,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ?nora 2011

Popis: Hudební soutěž vychází z britské verze Pop Idol, jenž se v různých úpravách vysílala po celém světě. K sloučení české a slovenské superstar přistoupila Nova s Markízou v rámci úsporných opatření a zvýšení atraktivity pro diváky.

Web: ceskoslovenskasuperstar.neprepinej.cz

Další související informace

Expozitura online

expozitura,Berdychův gang,online,ke shlédnutí – Dva nováčci elitní jednotky pro boj s organizovaným zločinem se pouštějí do nebezpečného odkrývání provázanosti svých kolegů s organizovaným zločinem. Nahlédněte do pozadí skutečných událostí kolem Berdychova gangu i online.

Seriál futurama online

futurama,online,prima,cool,ke shlédnutí – Poslíček Philip J. Fry se nešťastnou náhodou dostává na 1000 let do kryogenní komory. Za tu době se svět jak ho znal, proměnil v nepoznání. Do jeho objevování se pouští v prasynovcově doručovatelské firmě Planet Express.

Doktoři z Počátků online

doktoři z Počátků,online,nova,ke shlédnutí – Po peripetiích v Kamenici se Ota Kovář rozhodl začít nový život. Jeho kroky tak vedou do vesničky Počátky, kde prožívá generační neshody s dosluhujícím kolegou, ale i počínající přátelství v boji se společným nepřítelem.

Načítání trvalo 0.0553 sekund.