+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ČeskoSlovensko má talent online

Klíčová slova: československo má talent,prima,online,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2012

Popis: Konečně dostali možnost ukázat své talenty i jedinci, jejichž dominantou není zpěv. V Československo má talent tak můžeme ocenit výkony artistů, akrobatů, tanečníků, iluzionistů a komiků. Na jejich výkony pak bedlivě dohlíží porota i diváci.

Web: talent.southeast.cz

Další související informace

Soukromá dramata online

soukromá dramata,online,prima,ke shlédnutí – Janek Kroupa a Josef Klíma se týden co týden pouštějí do líčení mimořádných příběhů lidí, do jejich životů zásadně zasáhl osud. Staňte se svědky jejich vyprávění a zavítejte s nimi na místa, jenž nenávratně změnili jejich život i vy.

Aféry online

aféry,prima,online,ke shlédnutí – Dan Majer ve své rozvodové kanceláři rozplétá složité mezilidské vztahy, jenž předcházely odcizení dvou zamilovaných lidí. Jednotlivé aféry jsou mnohem zamotanější, než se na počátku zdálo a přináší nečekaná rozuzlení.

Nové hnízdo online

nové hnízdo,prima,online,ke shlédnutí – Pořídit si nové bydlení je finančně náročné a vybrat tu pravou nemovitost nemusí být příliš snadné. Proto je tu nové hnízdo, aby na příkladu zájemců o nové bydlení upozornilo, čeho se vyvarovat a na co si dát pozor.

Načítání trvalo 0.2975 sekund.