+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Český minecraft server

Klíčová slova: Minecraft server, creeper, mc

E-mail: mc.creeper@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervna 2012

Popis: Pojďte si k nám zahrát skvělou hru Minecraft a objevte skvělý, neomezený svět kostek. Můžete vytvářet co vás napadne, měnit svět kolem sebe, spolupracovat s kamarády a společně vytvářet města a měnit svět, nebo jen objevovat rozsáhle podzemní komplexy.

Web: mc-creeper.fakaheda.eu/

Další související informace

eXperience - wow server

WoW, server, free, patch 2.4.3, wotlk server – eXperience je český Free World of Warcraft (WoW) Burning Crusade server, bežící na patchi 2.4.3 s pracujícím Admin teamem, skvělou komunitou, prioritou kvality hry a oprav chyb. Skvělá komunita, časté eventy výhodou.

Herní Portál

madness, counter, strike, fy, server, cs, 1.6, pub – Herní portál na kterém najdete spousty kvalitních downloadů pro nejhranější online hry! Najdete zde Counter Strike, World of Warcraft, Call of Duty a Grand theft Auto. Skvělé servery a kvalitní admin team.

Datové rozvaděče pro optické kabely

datove rozvadece, optika, optiicke kabely, server, – Dříve to byla jen elektřina, která byla velmi náročná na různé kabely, jež byly nutné pro výsledek v podobě světla. Dnes jsou to vedle této záležitosti i počítače a telefony a s nimi je spojen přenos informací.

Načítání trvalo 0.0691 sekund.