+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cesty domů, seriál tv prima

Klíčová slova: cesty domů,seriál,prima,online ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2010

Popis: Nový seriál tv prima nás zavede do prostředí hradišťské kardiologie a kardiochirurgie, kde se staneme svědky osudů dvou nesvářených rodin. Novodobou ságu Bernátů a Kosíků můžete samozřejmě sledovat i online.

Web: cestydomu.neprepinej.cz









Další související informace

Prostřeno prima recepty

prostřeno,prima,recepty,iprima,ke shlédnutí – Pořád plný originálních receptů a zábavy v boji o titul hostitele týdne pěti doposud neznámých lidí. O výhře 25000 korun rozhodují sami soutěžící v tajném hlasování. Shlédněte zápolení jednotlivých uchazečů online.

Trampoty

trampoty,petr Novotný,prima,online,ke shlédnutí – Po několikaleté pauze se na televizní obrazovky vrací Petr Novotný se svým typickým humorem. V trampotách na nás čekají krom jeho nadsazených historek krátké skeče, vtipné scénky a chybět nemohou ani zajímavý hosté.

Show Jana Krause online archiv

show Jana Krause,archiv,prima,online,ke shlédnutí – Jan Kraus každý pátek se svými hosty rozebírá aktuální dění ve společnosti. To barvitě podlazuje do ironického a humorného nadhledu. Jednotlivé rozhovory si lze krom televizní premiéry přehrát i online v archivu tv Prima.

Načítání trvalo 0.0903 sekund.