+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cesty domů ke shlédnutí

Klíčová slova: cesty domů,prima,online,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2011

Popis: Na pozadí prostředí hradišťské kardiologie a kardiochirurgie nás nový seriál cesty domů provede osudy nesvářených rodin Bernátů a Kosíků. Rodinou ságu plnou zvratů, intrik, ale i odpuštění lze sledovat i online.

Web: cestydomu.southeast.cz/

Další související informace

Seriál rodinka online

rodinka,online,ke shlédnutí,prima – Po čtyřiceti letech se vrací kultovní sitkom taková normální rodinka, aby opět spolehlivě pobavil. Prožijeme nová dobrodružství starých známých i nových členů rodiny, u nichž se nezapřou geny raubířů ani talent báby.

Seriál obchoďák online

obchoďák,prima,online,ke shlédnutí – Obchodní centrum není jen místem, kde lze pohodlně nakoupit, ale i místem kde se kříží osudy mnoha stovek lidí. Setkávat se tak budeme s ředitelkou Vandou, její sestrou Dášou a jejich kamarádkou Simonou.

Seriál základka online

základka,prima,online,ke shlédnutí – Základní škola Sever se nepyšní dvakrát dobrou pověstí. A to se musí změnit, nejpozději do pololetí je potřeba přesvědčit odpovědné orgány o své kompetenci. V opačném případě čeká školu zrušení a to ředitel Grepl a jeho učitelský sbor nehodlá připustit.

Načítání trvalo 0.0798 sekund.