+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cesty domů ke shlédnutí

Klíčová slova: cesty domů,prima,online,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2011

Popis: Na pozadí prostředí hradišťské kardiologie a kardiochirurgie nás nový seriál cesty domů provede osudy nesvářených rodin Bernátů a Kosíků. Rodinou ságu plnou zvratů, intrik, ale i odpuštění lze sledovat i online.

Web: cestydomu.southeast.cz/

Další související informace

Mladší o pár let online

mladší o pár let,online,ke shlédnutí,prima – Life styling je pojem, jenž v našich končinách není ještě příliš rozšířený, což se pořad mladší o pár let snaží napravit. Není nic špatného na tom dopomoci přírodě zásahem plastické chirurgie, změnou oblékání či účesu.

Skečbar ke shlédnutí

skečbar,Zdeněk Izer,online,prima,ke shlédnutí – Přijďte na chvíli posedět do baru, kde není nouze o zábavu, vtipné skeče a ke slovu se dostane i nezapomenutelná scénka s hostem. Zdeňka Izera a jeho skečbar si můžete samozřejmě užít i online na internetu.

Cesty domů online

cesty domů,prima,online,ke shlédnutí – Dvě rodiny, které rozdělila nepřízeň osudu se na pozadí hradišťské kardiologie a kardiochirurgie snaží najít své cesty domů. Jak si Bernáti a Kosíci poradí z výzvami života lze krom televizní premiéry sledovat v online archivu.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.