+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Četnické humoresky

Klíčová slova: cetnicke, humoresky, serial, dily, online, ke shle

E-mail: linkylinky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2011

Popis: Četnické humoresky je původní český televizní seriál v produkci České televize. Za dobu svého vysilání si u diváku získal obrovský úspěch, srovnatelný například s neméně úspěšným seriálem Zdivočelá země. Natočeno bylo celkem 39 dílů, které jsou rozděleny do tří řad (každá má identický počet třináctí dílů). Čtvrtá řada již bohužel není plánována.

Web: www.cetnicke-humoresky-serial.cz

Další související informace

Přešlapy online

přešlapy,online, prima, seriál – Přesvědčte se, že být třicátníkem může být docela sranda.Přešlapy nás na obrazovce televize Prima provedou osudovými trapasy šestice přátel. Buďte i vy online svědky jejich lásek, rozchodů a usmíření.

Top star magazín

top star,magazín, online,prima, – Mahulena Bočanová nás každou středu zavede do světa slavných a bohatých. Přesvědčte se sami, že jejich soukromí se mnohdy příliš neliší od těch našich a musí řešit každodenní problémy jako každý druhý.

Expozitura Voyo

Expozitura, seriál, Voyo – Originální seriál o českém podsvětí Expozitura už si získal množství fanoušků. Právě pro ně jsme vytvořili web Expositura.cz, kde najdete informace o tomto pořadu a také archiv dílů online ke shlédnutí.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.