+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chadbalon - lety balónem

Klíčová slova: Vyhlídkové lety balónem,reklamní a propagační lety

E-mail: mkc@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. listopadu 2008

Popis: Vyhlídkové lety balónem, reklamní a propagační lety, provozování firemních balónů, upoutaný balón, reklama na balónech, prodej balónů Ultramagic a příslušenství, výcvik pilotů - letecká škola,let balónem

Web: www.chadbalon.cz

Další související informace

Fázová modulace

Modulátory a demodulátory frekvenční a fázové modu – Web o frekvenční a fázové analogové modulaci. Web vysvětluje základní principy modulací na grafech a průbězích signálů. Vysvětlena jsou i některá zapojení modulátorů a demodulátorů. Modulátory a demodulátory frekvenční a fázové modulace.

Vyhlídkové lety balonem

let balonem, lety balónem, vyhlídkové lety – Vyhlídkové lety horkovzdušným balónem v okolí Prahy. Balonové létání nejčastěji na Karlštejnsku a Kokořínsku. Darujte sobě, či bližním dárek, vyhlídkový let horkovzdušným balonem. Udělejte si radost a darujte sobě, nebo přátelům dárek v podobě vyhlídkového letu balónem. Jedinečný pocit vzduchoplavce si může dopřát opravdu každý. Naše ceny balónového létání vás jistě mile překvapí. Lety horkovzdušným balonem provozujeme nejraději na Karlštejnsku a Kokořínsku, vzhledem ke kráse těchto lokalit. Pohled ze vzduchu je opravdu velmi působivý, střídají se zde lesy, vesničky, lomy, řeka Berounka, svahy a údolí a při troše štěstí úchvatný pohled na hrad Karlštejn. Můžeme samozřejmě zajet i na jinou lokalitu, vše podle přání zákazníka.

Dárek, let balónem

balon, balón, lety balonem, – Vyhlídkový let balonem jako dárek. Pro romantiky, dobrodruhy a milovníky létání. Praha, Brno, Ostrava, Zlín, Uh. Hradiště. Vyhlídkové lety horkovzdušným balónem. Vyhlídkový let balonem jako dárek. Pro romantiky, dobrodruhy a milovníky létání. Praha, Brno, Ostrava, Zlín, Uh. Hradiště. Vyhlídkové lety horkovzdušným balónem.

Načítání trvalo 0.0808 sekund.