+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chcesvyhrat.cz

Klíčová slova: Soutěž,SMS,SMS soutěž,Mobil,Auto,Televize,Výhra

E-mail: katalog.cv@vsquared.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2011

Popis: Chcešvyhrát nejúspěšnější SMS soutěž v ČR, Vám přináší příležitost vyhrát věci, které si nemůžete dovolit koupit. Vyhrát může každý, stačí poslat sms a hned se dozvíte zda jste vyhráli a kolik sms do výhry zbývá.

Web: www.chcesvyhrat.cz

Další související informace

TV program

televize,program – Přehledný on-line televizní program. S námi jste v obraze.

Web o RC modelech

RC modely,auto,RC,letadlo,vrtulník, loď,článek – Nasemodely je nový server zabývající se známou oblastí RC modely. Zkušení moderátoři vás seznámí s tímto oborem. Jsou zde denně zveřejňovány recenze na různé modely, především auta. Dále se zde můžete dočíst o problematice u RC modelů, o čem RC modely jsou aj. Mimojiné se zde podle stručných a výstižných návodů můžete naučit různé triky, jako např. jak správně nastříkat karoserii apod. Poslední krásnou věcí jsou videa a fotografie. Budeme zde přidávat videa i fotografie vlastní tvorby, ale i cizí, např. oficiální videa výrobců.

TV online

tv,online,zdarma,vysílání,televize,live,spustit,čt – Spusťte si TV online. Web obsahuje katalog TV stanic, které si můžete spustit online (např. čt 24, Óčko a další) a odkazy na spuštění těchto stanic online. Dále webové stránky obsahují katalog TV archivů.

Načítání trvalo 0.3441 sekund.