+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chuck Norris vtipy

Klíčová slova: Chuck Norris, Chuck, Norris, vtipy, humor, for

E-mail: chuck-norris-borec@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2010

Popis: Chuck Norris a nejlepší vtipy o něm. Fory ze sbírek klasicky českého černého humoru. Přijdte se zasmát a pomoci nám vytvořit databázi kvalitních vtipů o Chucku Norrisovi. Humoru není nikdy dost a Chuck Norris je borec. A to není vtip! ;)

Web: www.chuck-norris-je.borec.cz

Další související informace

Zábava-online.cz

online hry, šachy, zábava, vtipy – Online hry se zápisem skóre do tabulek nejlepších a celková tabulka nejlepších hráčů. Šachový klub - šachy online s emailovým upozornění o tahu soupeře, vtipy, obrázky a další. S námi se nudit nebudete!

Top Videa

Videa, hry,zábava, hudba, videoklipy, humor,vtípky – Nejlepší videa ze známých portálu na jednom míste. Najdete zde videa z nejnovějších her. Zábavná videa ktere pobaví vás i vaše přátele, a taky samodřejmě spoustu skvělé hudby a videoklipů které jen tak někde neuvidíte!

Charliho Game Portál

hry, game, flash, on-line, vtipy, recenze, hra, – Charliho game Portál nabízí spoustu zábavy prostřednictvím on-line her, herních recenzí, flash her, vtipů, gamesek a mnohem více.Přejeme hodně zábavy, herních zážitků a plno vyhraných bitev. Charliho team

Načítání trvalo 0.3293 sekund.