+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chuck Norris vtipy

Klíčová slova: Chuck Norris, Chuck, Norris, vtipy, humor, for

E-mail: chuck-norris-borec@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2010

Popis: Chuck Norris a nejlepší vtipy o něm. Fory ze sbírek klasicky českého černého humoru. Přijdte se zasmát a pomoci nám vytvořit databázi kvalitních vtipů o Chucku Norrisovi. Humoru není nikdy dost a Chuck Norris je borec. A to není vtip! ;)

Web: www.chuck-norris-je.borec.cz

Další související informace

Top Videa

Videa, hry,zábava, hudba, videoklipy, humor,vtípky – Nejlepší videa ze známých portálu na jednom míste. Najdete zde videa z nejnovějších her. Zábavná videa ktere pobaví vás i vaše přátele, a taky samodřejmě spoustu skvělé hudby a videoklipů které jen tak někde neuvidíte!

Prismotube.cz

youtube, video, videoklipy, vtipy, scénky, film – Nejnovější videoklipy v HD kvalitě, zábavná videa, scénky, ukázky z filmů a tisíce dalších videí ze známého serveru youtube.com. Na stránce naleznete stovky hodin zábavy, hudby a vtipů, vše zdarma a hned.

Charliho Game Portál

hry, game, flash, on-line, vtipy, recenze, hra, – Charliho game Portál nabízí spoustu zábavy prostřednictvím on-line her, herních recenzí, flash her, vtipů, gamesek a mnohem více.Přejeme hodně zábavy, herních zážitků a plno vyhraných bitev. Charliho team

Načítání trvalo 0.0523 sekund.