+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chuck Norris vtipy

Klíčová slova: Chuck Norris, Chuck, Norris, vtipy, humor, for

E-mail: chuck-norris-borec@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?ervence 2010

Popis: Chuck Norris a nejlepší vtipy o něm. Fory ze sbírek klasicky českého černého humoru. Přijdte se zasmát a pomoci nám vytvořit databázi kvalitních vtipů o Chucku Norrisovi. Humoru není nikdy dost a Chuck Norris je borec. A to není vtip! ;)

Web: www.chuck-norris-je.borec.cz

Další související informace

Vtipy

vtipy, vtípky, ftípky, srandičky, humor, kameňáky – Anekdoty, hádanky a odpovědi, perličky. Sbírka obsahuje velké množství vtipů na různá populární témata, jako jsou vtipy o blondýnkách, o cikánech, o Pepíkovi, o škole, o Chucku Norrisovi, o mužích, o sexu, o policajtech nebo o zvířatech.

Vtipy se zvířaty

vtipy, vtip, humor, zvířátka – Nejlepší fory kde vystupují zvířata. Pojďte se pobavit s vyčůraným zajícem či záludným medvědem. Vtipů je hodně! ;) Vtipy jsou hodnocené uživateli, takže si můžete vybrat jen ty skutečně dobré fory! ;)

Acid funsite

Forum, Zábava, Vtipy, humor. – Fun site Forum, plno zábavy, vtipů, útržky z filmů a seriálů. Recenze her, lehká erotika, volná diskuze. Jen přijďte a pobavte se snámi, plno zábavných sekcí. Pořád přibývají nové a nové sekce pro zábavu.

Načítání trvalo 0.3700 sekund.