+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chuck Online

Klíčová slova: chuck, chuck online, serial chuck, chuck cz

E-mail: registrace.chuckonlinecz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. b?ezna 2010

Popis: Chuck Online.Sledujte seriál Chuck Online zdarma! Nejnovější epizody online, informace o hercích a spousta dalšího. Seriál Chuck nám nabízí únik do světa lží, podvodů a akce, ale i romantiky a smíchu.

Web: chuckonline.cz

Další související informace

Vtipy Chuck Norris

Vtipy Chuck Norris – Sbírka vtipů na téma Chuck Norris. Vtipné hlášky s nepřemožitelným hrdinou Chuckem v hlavní roli. Chuck Norris nikdy nespí potmě. Ne že by se bál tmy, ale tma se bojí jeho. Bermudský trojůhelník byl původně Bermudský čtverec, to bylo předtím, než mu Chuck Norris ukopl jeden roh. Chuck Norris neměl nikdy problém s alkoholem. Avšak alkohol má problém s Chuckem Norrisem. Chuck Norris dokáže chytat do lasa bez smyčky. Německo ve skutečnosti vyhrálo první světovou válku, dohodové mocnosti pak vyslaly Chucka Norrise dojednat s Němci co nejvýhodnější podmínky své kapitulace. Chuck Norris viděl jako první na světě Yettiho. Od té doby už Yettiho nikdo neviděl. Chuck Norris dokáže vyhrát kámen, nůžky, papír proti zrcadlu. Většina lidí má slepé střevo, Chuck Norris má střevo, které vidí. Podle filmu Terminátor válka se stroji už měla dávno začít. Nezačala protože Skynet se bojí Chucka Norrise. Chuck Norris vyhrál Tour de France na rotopedu. Chuck Norris umí vykopnout dveře směrem k sobě. Chuck Noris umi zamknout šuplík tak rychle, že do něj stihne vhodit klíče. Kolik Chuck Norrisů je potřeba k výměně žárovky? Ani jeden, stačí říct žárovce, že ji má vyměnit Chuck Norris a žárovka se strachy vymění sama. Chuck Norris umí zapálit sirku o kostku mýdla. Chuck Norris dokázal zahodit bumerang. Víte proč se krokodýl schovává ve vodě a ne na stromech? Protože orangutani mu připomínají Chucka Norrise. Chuck Norris umí mluvit Braillovým písmem. A další hlášky.

Vtipné vtipy

vtipy, vtipné vtipy, Chuck Norris, Murphyho zákony – Na stránkách Vtipné vtipy naleznete nejen vtipy, ale také Murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o Chucku Norrisovi, zábavná videa a různé vtipné texty. Vybíráme pro Vás jen ty nejkvalitnější vtipy a věříme, že s námi pořádně zasmějete.

Chuck Norris

Chuck Norris, Chucknorris.sk, Chucknorris.sk, Chuc – Chuck Norris je legenda. Je nesmrteľný, neomylný a k tomu úžasný herec. Všetko, čo ste sa o tejto legende legiend chceli dozvedieť nájdete na našich stránkach. Od skvelých vtipov až po hercov životopis.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.