+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cinkili-šipky,terče,hry

Klíčová slova: šipky,terč,hry,sexy,deskové,poháry,šachy,poker,go,

E-mail: obchod@cinkili.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2010

Popis: Specializovaný maloobchod a velkoobchod na šipky, terče a hry. Pro šipkaře nabízíme hroty,letky,násadky,šipky,pouzdra,terče sisalové,elektronické,šipkové automaty,náhradní díly a další. Jsme největší prodejna na šipkové zboží v Ústeckém kraji. Mimo šipek se specializujeme na: * poker,karty,žetony a doplňky, * poháry,trofeje,medaile,figurky,vyrábíme štítky, * hlavolamy kovové,dřevěné,drátěné,skleněné,ježek v kleci,rubikova kostka, * šachy dřevěné,malované,figurky,desky,hodiny,go,dáma, * stolní fotbal domácí i komerční, * stolní hokej Stiga,náhradní hráči,díly,příslušenství * kulečník (karambol,pool,snooker),tága,koule,křídy,kůže a doplňky * stolní deskové hry pro děti i dospělé od Albi,Bonaparte,Mindok a dalších. Do restaurací a klubů nabízíme šipkový automat a stolní fotbal do pronájmu. Provádíme servis šipkových automatů.

Web: www.cinkili.cz

Další související informace

Společenské hry Bonaparte

společenské hry,hry,šachy,vrhcáby,společenská hra – Společenské hry s těmito licencemi: Jak vycvičit draka, Mafia, S Jakubem na rybách, Spongebob, Pat a Mat, Večerníček, Ferda Mravenec, Spejbl a Hurvínek, Krteček a Prehistoric. Dále nabízíme hry, šachy, vrhcáby, společenská hra, bonaparte, mafia, mafián, jak vycvičit draka, s jakubem na rybách, jakub vágner, sponge bob, spongebob, podmořské hraní, pat a mat, pat, mat, pohádkové hraní, večerníček, ferda mravenec, spejbl, hurvínek, krteček, člověče nezlob se, šachy, dáma, mlýn, fantom, slova, prehistoric, ruda, pivrnec, pivrncova putyka, hollywood, hra pro dospělé, leo, hrátky

Závodní hry online zdarma

hry, závodní, závodní hry, zdarma, online, auta, – Jsme webový portál, na kterém najdete nejnovější závodní hry online. Hry jsou u nás seřazeny do několika kategorií, takže si můžete vybrat například cool 3D hry s perfektní grafikou, závody motorek, kategorie terénní, kde přejíždíte s auty nebo motorkami nejrůznější překážky, ale také například napínavé hry, kde v hlavní roli lupiče musíte ukrást drahé auto a utéct pronásledujícím policistům. Každý den přidáváme nové hry a vy si tak můžete vychutnávat nekončící zábavu a to sto procentně zdarma.

Online hry zdarma

hry, staré, stáhnutí, stažení, 1001, – Jsme internetový portál, na kterém najdete stovky těch nejzábavnějších starých arkádových her. Úžasně napínavé bojové hry, drsné střílečky, roztomilé plošinovky, ale taky závodní hry, nebo hry pro slečny a malé děti. Všechny hry si můžete u nás stáhnout během chvilky a úplně zdarma. Tyto hry v tomto množství a kvalitě najdete jen u nás ! Vše co potřebujete je stáhnout si herní konzoli a pak už jen hrát ty nejlepší hry všech dob.

Načítání trvalo 0.0714 sekund.