+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Citáty - www.dh-citaty.cz

Klíčová slova: citáty

E-mail: kontakt@dh-citaty.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. b?ezna 2011

Popis: Stránka s citáty. Citáty jsou roztříděné podle kategorií a autorů. Citáty o lásce, životě, přátelství a dalších tématech. Z autorů jsou zastoupeny například William Shakespear, J.W. Goethe, Karel Čapek a mnoho dalších českých i zahraničních slavných osobností.

Web: www.dh-citaty.cz

Další související informace

Citáty o přátelství

citáty – Přinášíme vám výběr nejlepších citátů o přátelství. Přátelství je to nejcenější co v životě máme. Připravily jsme pro roztřízené citáty o přátelství. Jen ty opravdu nejlepší. Každý týden přidáme váme nové citáty.

Citáty a zrnká múdrosti

citáty, citát, citat, kniha, knihy, wilde, múdrost – Stránka obsahuje veľké množstvo citátov a múdrostí nielen od známych a slávnych osobností (Seneca, Shakespeare, Remarque,Tolstoj, Platón,Balzac, Wilde, Dante, Murphy, Horníček) ale aj od neznámych autorov.

Citáty

citáty, láska, priateľstvo – Web stranka o Citátoch. Citáty: Prečo sa trápiť, keď to už niekto povedal lepsie? Citáty su zoradené do kategorii o láske, priateľstve, Bohu, manželstve, peniazoch a hodnotách. Možnosť pridania citátu a hlasovania za ten najlepší.

Načítání trvalo 0.0758 sekund.