+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Citáty, přísloví ze světa

Klíčová slova: Citáty, citát, citáty o lásce, citáty o přátelství

E-mail: petr.dvorak574@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervna 2012

Popis: Citatovnik.cz je stránka s velkou databází citátů. Naleznete zde citáty nejenom české ale také zahraniční. Citátů je zde velké množství. Citáty jsou rozděleny do kategorií podle tématu. Naleznete zde např. Citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o moudrosti, citáty o Bohu, citáty o dětech, citáty o jídle, citáty o lidech apod.

Web: citatovnik.cz

Další související informace

Citáty a zrnká múdrosti

citáty, citát, citat, kniha, knihy, wilde, múdrost – Stránka obsahuje veľké množstvo citátov a múdrostí nielen od známych a slávnych osobností (Seneca, Shakespeare, Remarque,Tolstoj, Platón,Balzac, Wilde, Dante, Murphy, Horníček) ale aj od neznámych autorov.

Nejlepší citáty

citát, citat, citaty, citáty, moudrost, motto, – Stránka venovaná rôznym citátom, citátom o láske, citátom o živote, citátom o smutku. Jeden citát môže dať viac ako celá kniha. Nejlepší citáty pod Sluncem www.citaty.funsite.cz Neváhaj!

Citáty na každý den

citáty, výroky, přísloví, Murphyho zákony – Tradiční web plný citátů různých slavných i méně slavných osobností. Najdete zde citáty, přísloví ale i Murphyho zákony řazené do mnoha kategorí. Citaty.Vtipy.net - to je poučení i zábava pro Vás!

Načítání trvalo 0.0647 sekund.