+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Citáty, přísloví ze světa

Klíčová slova: Citáty, citát, citáty o lásce, citáty o přátelství

E-mail: petr.dvorak574@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervna 2012

Popis: Citatovnik.cz je stránka s velkou databází citátů. Naleznete zde citáty nejenom české ale také zahraniční. Citátů je zde velké množství. Citáty jsou rozděleny do kategorií podle tématu. Naleznete zde např. Citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o moudrosti, citáty o Bohu, citáty o dětech, citáty o jídle, citáty o lidech apod.

Web: citatovnik.cz

Další související informace

O lásce

o lásce, citáty o lásce, přísloví o lásce, sms. – Web o lásce nejen pro zamilované. Citáty o lásce od více jak 80-ti českých i zahraničních osobností. Přehledný výběr citátů podle autorů. Desítka českých přísloví o lásce. Vtipy a testy pro zábavu.Zamilované sms.

HTC Evo 3D

HTC Evo 3D, recenze, tapety, videa – Toto jsou webové stránky věnované telefonu značky HTC Evo 3D. Přečtěte si recenzi tohoto telefonu nebo si rovnou stáhněte některou z tapet. Videa, hry, schémata a diskuse jsou samozřejmostí. Najdete zde užitečné informace nejen pro majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho zájemce.

Sexprivát Brno Liliana

sexprivat,sex brno – Sympatická dlouhovláska Vás zve na příjemný relax v diskrétním prostředí s dobrým parkováním.Klasika,orál,autoerotika,mazlení,erotická masaáž,,foot hrátky,můžeme se domluvit i na celé noci.Vše pouze s ochranou.

Načítání trvalo 0.0543 sekund.