+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Citáty a výroky slavných

Klíčová slova: citáty, citát, přísloví

E-mail: vtipyoblondynkach@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2009

Popis: Tolik již toho bylo řečeno, a přesto stále nemůžeme mlčet. Citáty slavných osobností a politiků, přísloví, proroctví a moudra k zamyšlení. Možná že i Vy zde najdete odpovědi na svoje běžné otázky všedního dne.

Web: www.citaty.name

Další související informace

Citáty

citáty – Různé citáty seřazené podle autorů a kategorií. TOP citáty, náhodný výběr, vaše citáty, citáty seřazené podle autorů a kategorií. TOP citáty, náhodný výběr, vaše citáty, různé citáty seřazené podle autorů a kategorií. TOP citáty, náhodný výběr, vaše citáty,..

Nejlepší citáty

citát, citat, citaty, citáty, moudrost, motto, – Stránka venovaná rôznym citátom, citátom o láske, citátom o živote, citátom o smutku. Jeden citát môže dať viac ako celá kniha. Nejlepší citáty pod Sluncem www.citaty.funsite.cz Neváhaj!

XBox360hry.cz - vše o XBo

xbox 360, xbox360, xbox 360 hry, xbox 360 konzole, – XBox360.cz -Informace a články o XBox 360 konzoli,XBox 360 hry,XBox 360 herní doplňky,XBox 360 ovladače.Diskuze a recenze XBox 360,rady,otázky a odpovědi na XBox 360.Tipy kde koupit XBox 360.Celoroční soutěže o věcné ceny sponzorované Prodejher.cz

Načítání trvalo 0.3177 sekund.