+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Citáty a zrnká múdrosti

Klíčová slova: citáty, citát, citat, kniha, knihy, wilde, múdrost

E-mail: ivolenko@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2010

Popis: Stránka obsahuje veľké množstvo citátov a múdrostí nielen od známych a slávnych osobností (Seneca, Shakespeare, Remarque,Tolstoj, Platón,Balzac, Wilde, Dante, Murphy, Horníček) ale aj od neznámych autorov.

Web: www.citat.ic.cz

Další související informace

Tolk.cz

tolk, umění, fotografie, knihy, hudba, video – Literárně-umělecký portál, sloužící k prezentaci umělců, uměleckých děl, literatury, kultury a umění obecně. Portál je ve dvoujazyčné verzi a jeho hlavním cílem je vytvoření archivu umění a literatury. Projekt je nekomerční.

Citáty - www.dh-citaty.cz

citáty – Stránka s citáty. Citáty jsou roztříděné podle kategorií a autorů. Citáty o lásce, životě, přátelství a dalších tématech. Z autorů jsou zastoupeny například William Shakespear, J.W. Goethe, Karel Čapek a mnoho dalších českých i zahraničních slavných osobností.

Citáty Azcitaty.cz

citáty, citáty o lásce, o životě, o přátelství – Denně aktualizovaná sbírka největších osobností historie. Citáty o lásce, o životě, o přátelství, o člověku, o mužích a ženách, o rodičích a dětech, smutné citáty a další. Citáty i autoři se zobrazují přehledně.

Načítání trvalo 0.0686 sekund.