+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Citáty a zrnká múdrosti

Klíčová slova: citáty, citát, citat, kniha, knihy, wilde, múdrost

E-mail: ivolenko@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervna 2010

Popis: Stránka obsahuje veľké množstvo citátov a múdrostí nielen od známych a slávnych osobností (Seneca, Shakespeare, Remarque,Tolstoj, Platón,Balzac, Wilde, Dante, Murphy, Horníček) ale aj od neznámych autorov.

Web: www.citat.ic.cz

Další související informace

Citáty a výroky slavných

citáty, citát, přísloví – Tolik již toho bylo řečeno, a přesto stále nemůžeme mlčet. Citáty slavných osobností a politiků, přísloví, proroctví a moudra k zamyšlení. Možná že i Vy zde najdete odpovědi na svoje běžné otázky všedního dne.

Virgil Valentin

vtipy, humor, čierny humor, citáty, knihy, – Vtipy z každého rožku. O ženách, o policajtoch, o doktoroch. Nesmie chýbať čierny humor. Veľa citátov z každého druhu. Paródie na rôzne knihy. Na stránke nájdeš aj knihu od Napoleona Hilla - Myšlením k bohatství.

e-knihy zdarma ke stažení

books, free, kindle, knihy, stažení, volné, zdarma – eBooky zdarma ke stažení Volné eKnihy nejen pro Amazon Kindle Alois Jirásek - Staré pověsti české Blaise Pascal - Myšlenky Dante Alighieri - Božská komedie Erich Maria Remarque - Na západní frontě klid Frantisek Xaver Šalda - Básnická osobnost Dantova Frantisek Xaver Šalda - Impresionismus Frantisek Xaver Šalda - O tak zvané nesmrtelnosti díla básnického Frantisek Xaver Šalda - Umění a náboženství Jakub Arbes - Newtonův mozek Jakub Arbes - Svatý Xaverius Jan Karafiát - Broučci Jan Neruda - Písně kosmické Jan Neruda - Povídky malostranské Jaroslav Vrchlický - Noc na Karlštejně Karel Čapek - Anglické listy Karel Čapek - Bílá nemoc Karel Čapek - Cesta na sever Karel Čapek - Devatero pohádek Karel Čapek - Hovory s T. G. Masarykem Karel Čapek - Italské listy Karel Čapek - Krakatit Karel Čapek - O lidech Karel Čapek - Obrázky s Holandska Karel Čapek - Povídky z druhé kapsy Karel Čapek - Povídky z jedné kapsy Karel Čapek - R.U.R. Karel Čapek - Továrna na Absolutno Karel Čapek - Válka s mloky Karel Čapek - Výlet do Španěl Karel Čapek - Zahradníkův rok Karel Jaromír Erben - Kytice Karel Jaromír Erben - Pohádky Moliere - Lakomec Pohádky tisíce a jedné noci Viktor Dyk - Krysař William Shakespeare - Hamlet William Shakespeare - Romeo a Julie

Načítání trvalo 0.0559 sekund.