+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Citáty

Klíčová slova: citáty, láska, priateľstvo

E-mail: info@najcitaty.sk

Datum vloľení do katalogu: 19. z??? 2011

Popis: Web stranka o Citátoch. Citáty: Prečo sa trápiť, keď to už niekto povedal lepsie? Citáty su zoradené do kategorii o láske, priateľstve, Bohu, manželstve, peniazoch a hodnotách. Možnosť pridania citátu a hlasovania za ten najlepší.

Web: www.najcitaty.sk

Další související informace

Svadeni.cz

zensky, ženský, zeny, ženy, láska, laska, baleni – Jak sbalit holku či ženu, video a audio nahrávky balení a svádění. Jak dívku či ženu oslovit. Jak se s ženou seznámit a jak ji zaujmout. Poradna lásky. Rady, diskuze o vztazích. Příběhy ze života a seznámení. Seznamka Vše o ženách mužích a vztazích.

Obrázky láska

Obrázky láska, obrazky laska, laska, tapety laska – Obrázky láska jsou stránky, na kterých naleznete obsáhlou databázi obrázků a tapet na plochu na téma láska. Dále se na nich dozvíte, co je to láska. Navíc máte jedinečnou možnost zkopírovat si kód pod obrázkem a vkládat jej třeba na profil nebo do vašich stránek.

Citáty o životě

citáty o životě, citáty, život – Největší seznam citátů o životě. Veselé i smutné citáty o životě na jediných stránkách. Nejznámější utoři citátů a jejich životopisy. Citáty o životě a zklamání, přátelství, lásce a daleko více. Hledáte-li velké množství citátů, navštivte naše stránky.

Načítání trvalo 0.0701 sekund.