+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Člověk, člověku, člověkem

Klíčová slova: zábava, volný čas, člověk, výlety

E-mail: p.clovek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2010

Popis: Nezisková organizace zabývající se volno časovými aktivitami dětí a mládeže. Kromě letních táborů pro děti ve věku od 8 – 15 let, pořádáme také pro školy letní a podzimní „školy v přírodě“, zimní lyžařské „školy a kurzy“, víkendové celoroční tematické pobyty pro děti od 3 – 7 let s rodiči a od 8 – 15 let samostatně.

Web: clovekclovekuclovekem.cz

Další související informace

Ohoz pro každý okamžik

tepláky, sport, volný čas, kalhoty, tričko, vesta – Katalog textilního zboží vhodného pro sport, jako je aerobic, fitness nebo běh. Dostupné sportovní i volnočasové zboží je nabízeno v množství barevných, velikostních a typových variant. V je dospělé oblečení pro muže a ženy, tak i děti.

Stáhněte

prohlížeče, zábava, stahování, volný čas, programy – Správce stahování je počítačový program sloužící ke stahování souborů z internetu. Správce stahování vznikl v době potřeby spolehlivého stažení větších souborů, zvláště v situaci kdy hrozilo jeho přerušení.

Moonrise

klub, zábava, tip, moonrise, víkend, volný čas, pa – Tipy nejen na noční život. Co dělat o víkendu, jak se zabavit v Praze, kam jít tancovat. Neváhejte a navštivte naši nově založenou webovou stránku. .

Načítání trvalo 0.0756 sekund.