+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Člověk, člověku, člověkem

Klíčová slova: zábava, volný čas, člověk, výlety

E-mail: p.clovek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2010

Popis: Nezisková organizace zabývající se volno časovými aktivitami dětí a mládeže. Kromě letních táborů pro děti ve věku od 8 – 15 let, pořádáme také pro školy letní a podzimní „školy v přírodě“, zimní lyžařské „školy a kurzy“, víkendové celoroční tematické pobyty pro děti od 3 – 7 let s rodiči a od 8 – 15 let samostatně.

Web: clovekclovekuclovekem.cz

Další související informace

Sdružení mládeže S.H.S.K.

sdružení, volný čas, zábava, stolní hokej – Nestátní nezisková organizace s celostátní působností. Činnost sdružení je zaměřena na volnočasové aktivity dětí a mládeže, organizaci žákovských soutěží ve stolních hokejích. Metodicky a organizačně se podílí na vzniku nových klubů a oddílů, organizuje metodická školení vedoucích a pořádá prezentační akce jednotlivých disciplín.

Odpočinek

odpočinek, relaxace, volný čas, odreagování, uvoln – Relaxace je stav, kdy se v těle uvolňuje svalové a psychické napětí. Při relaxaci dělá člověk obvykle činnost, která ho baví, nebo je mu příjemná. Zbavuje se tak stresu a únavy. Relaxace nemusí znamenat pouze ležení u televize celý den, ale může to být také např. pobyt v přírodě, kdy naše tělo čerpá nové síly, nebo práce na zahrádce.

Moonrise

klub, zábava, tip, moonrise, víkend, volný čas, pa – Tipy nejen na noční život. Co dělat o víkendu, jak se zabavit v Praze, kam jít tancovat. Neváhejte a navštivte naši nově založenou webovou stránku. .

Načítání trvalo 3.0723 sekund.