+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Club Prague

Klíčová slova: club, Praha, bar, irský, nápoje, hudba, tanec,

E-mail: registracem@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2007

Popis: Bar v irském stylu nabízí příjemné posezení, skvělou zábavu a široký výběr nápojů. Pořádáme večery plné hudby s DJ, který představí různé styly od soulu až po hiphop či oldies. Můžete se odreagovat tancem, zahrát si fliper nebo fotbálek.

Web: www.chateaurouge.cz/

Další související informace

Strašlivá podívaná - folk

Folk, mp3 zdarma, Plzeň, Strašlivka, – Oficiální webové stránky plzeňské folkové skupiny. Energický folk s historizujícími prvky a výpravnými texty. Strašlivka vystupuje pravidelně na městských slavnostech, hudebních festivalech i vlastních koncertech. Na akcích historického rázu v dobových kostýmech. Na stránkách najdete aktuální informace o koncertech i o členech, ke stažení jsou mp3 zdarma a zpěvníky atd. ..

TAT Bar - chci se bavit

TAT bar, bar, divoké kočky, divoký kočky, barmanky – Barmanky divoké kočky tancují na stolech a baru, drinky tečou proudem, kdo ještě nezažil ten si musí dát BODYSHOT, DJ pouští ty největší pecky a Vy se královsky bavíte celou noc... Tohle není film nebo jen něčí fantazie. To je nový TAT Bar!

Ruleta zadarmo

ruleta zadarmo, ruleta online zdarma, – Ruleta zadarmo. Hraj ruletu a vyskúšaj si systémy a stratégie rulety zdarma. Červená čierna, martigale, fibonaci. Návody ako vyhrať ruletu online. Ruleta zadarmo. Hraj ruletu a vyskúšaj si systémy a stratégie rulety zdarma. Červená čierna. Ako vyhrať ruletu

Načítání trvalo 0.0744 sekund.