+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cocktail bar Praha

Klíčová slova: cocktail bar Praha, cocktail bar, bar Praha

E-mail: pulp-cafe@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2010

Popis: Cocktail bar vhodný pro soukromé akce, narozeninové a jiné oslavy, firemní prezentace, semináře, večírky nebo výroční párty. Sportovní přenosy (vč. NHL aj. nočních přenosů), zajištění kompletních cateringových služeb, rauty, recepce.

Web: cocktail-bar.co.cc

Další související informace

Bowling Bar Praha

Bowling bar Praha, rauty, firemní večírky. – Firma Drake Bowls, s.r.o. provozuje bowlingový bar, který obsahuje i další společenské hry jako kulečník nebo ping pong. Bowlingbar nabízí zajištění soukromých i firemních oslav, rauty, večírky a narozeninové párty. Ceny služeb jsou za přijatelné ceny.

Autoservis Praha

autoservis Praha, autoservis Praha 7, autoservis – Autoservis Praha 7 – servis osobních a užitkových vozidel, výměna i prodej letních a zimních pneumatik. Klempířské, lakýrnické práce, příprava vozidel na STK.

AC Sparta Praha

AC Sparta Praha, sparta.sk, Sparta Praha – AC Sparta je pražský futbalový klub. Pätke k najobľúbenejším a najúspešnejším futbalovým tímom v českej republike. Za svoju existenciu získala rad titulov z českej futbalovej ligy, úspechy ale zožala aj v Lige Majstrov.

Načítání trvalo 0.0847 sekund.