+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Comeback - sitcom

Klíčová slova: Comeback, comeback, sitcom, Ozák, Tomáš Pacovský

E-mail: tvplay@tvplay.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. z??? 2010

Popis: Comeback, jeden z nejlepších a nejsledovanějších seriálů nejen pro teenagery. Hlavní postavy comebacku jsou Ozák, Tomáš Pacovský, Marcela, Saša, Lexa a Simona. Prostě seriál plný humoru, hlavně Humor Martina Dejdara alias Ozáka je nezapomenutelný.

Web: comeback.tvplay.cz

Další související informace

Comeback online

comeback, online, ke shlédnutí, seriál, nova – Pod pseudonymem Tomi Paci zářil na popovém nebi, dnes se společně s bratrem Ozzákem a dcerou Ivou snaží udržet nad vodou obchod s hudebninami. A kdo ví, třeba se dočkáme i velkého comebacku. Ať jste skalními fanoušky, či jen hledáte něco na ukrácení dlouhého podzimního večeru, comeback online je tou správnou volbou.

Comeback online díly

Comeback, díly, online – Trávíte vás volný čas sledováním seriálů na TV Nova. Potom vám určitě neunikl oblíbený sitcom Comeback. Pokud se vám tento seriál líbil, můžete se na něj dívat i online, na našem webu. Najdete u nás všechny díly ke shlédnutí.

Stanislav Hložek

Stanislav Hložek, Standa Hložek, Hložek – Stanislav Hložek oficiální stránky známého zpěváka. Koncerty, novinky, akce, fotografie, klipy, alba Standy Hložka najdete na stránkách www.shlozek.cz. Kontakty na zastupující agenturu Standy Hložka najdete na www.shlozek.cz v sekci kontakty.

Načítání trvalo 0.0634 sekund.