+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Comeback ke shlédnutí všechny díly

Klíčová slova: comeback,online,ke shlédnutí,nova

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. dubna 2010

Popis: Zapomenutá popová hvězda Tomi Paci a jeho neortodoxní bratr Ozzák tvoří pilíře seriálu s kuchyně televize Nova Comeback. Zajímají-li vás podrobnosti o jednotlivých postavách či by jste si rádi připomněli epizody comebacku online, navštivte nás.

Web: comebackkeshlednuti.wu.cz

Další související informace

Comeback ke shlédnutí

comeback,online,ke shlédnutí,sitkom,nova – Tomi Paci býval slavnou popovou hvězdou, avšak časy slávy dávno minuli a je potřeba se postarat o chod malého obchodu, kde jako prodavač působí ozzák. Zajímají-li vás podrobnosti o sitkomu comeback či by jste si rádi shléddli jeho epizody online, navštivte naši stránku.

Cambek

cambek,nova,online,ke shlednutí – Ze slávy popové hvězdy zbyl jen stín a tak se obživou Tomi Paciho stává prodej hudebnin u dvou akordů, kde zaměstnává i neortodoxního bratra Ozzáka. Pro bližší informace o sitkomu cambek zavítejte na jeho fan stránky.

Polepšovna mazlíčků online

polepšovna mazlíčků,nova,online,ke shlédnutí – Pořídit si čtyřnohého mazlíčka nám krom radosti přináší i velkou spoustu starostí. Občas se nám totiž náš miláček vymkne kontrole a to je potom vhodný čas ho svěřit do převýchovy doktorce Haně Žertové.

Načítání trvalo 0.0588 sekund.