+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Comeback ke shlédnutí

Klíčová slova: comeback,ke shlédnutí,online,nova

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2011

Popis: Tomi Paci býval slavnou popovou hvězdou, avšak časy slávy dávno minuli a je potřeba se postarat o chod malého obchodu, kde jako prodavač působí ozzák. Zajímají-li vás podrobnosti o sitkomu comeback, navštivte naši stránku.

Web: comebackkeshlednuti.neprepinej.cz

Další související informace

Pojišťovna štěstí

pojišťovna štěstí,online,ke shlédnutí,nova – Prožijte životní lásky i zklamání společně s hrdiny seriálu televize Nova situovaného do prostředí první rodinné pojišťovny. Na našich stránkách získáte informace o seriálu a jednotlivé epizody online.

Cambek

cambek,ke shlednutí,online,nova – Ze slávy popové hvězdy zbyl jen stín a tak se obživou Tomi Paciho stává prodej hudebnin u dvou akordů, kde zaměstnává i neortodoxního bratra Ozzáka. Pro bližší informace o sitkomu cambek zavítejte na jeho fan stránky.

Gympl s (r)učením omezeným online

gympl,online,nova,ke shlédnutí – Nový seriál tv Nova nás zavede do školních chodeb víceletého gymnázia. To se nemá zrovna čím pyšnit, statisticky patří k nejhorším na kraji a právě nadešel čas lámání chleba. Pokud se do konce školního roku nestane zázrak, bude tato škola zrušena.

Načítání trvalo 0.2997 sekund.