+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Comeback online ke shlédnutí

Klíčová slova: comeback,online,ke shlédnutí,nova

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2012

Popis: Vyhaslá popová hvězda Tomi Paci se musí vypořádat s životem běžného smrtelníka. Příliš mu to však neusnadňuje bratr Ozzák, který jakožto metalák má ke všemu osobitý přístup, jenž dostává rodinu do neustálých trapasů.

Web: comeback.onlinearchiv.cz

Další související informace

Comeback ke shlédnutí

comeback,ke shlédnutí,online,nova – Tomi Paci býval slavnou popovou hvězdou, avšak časy slávy dávno minuli a je potřeba se postarat o chod malého obchodu, kde jako prodavač působí ozzák. Zajímají-li vás podrobnosti o sitkomu comeback, navštivte naši stránku.

Vizita online

vizita,nova,online,ke shlédnutí – Publicistický pořad vizita není jen o nemocničním prostředí, je zejména o osudech lidí, jímž zkřížila cestu vážná choroba. Jejich putování za vyléčením si přiblížíme i pomocí počítačové vizualizace, jenž nám umožní navštívit útroby člověka.

Soukromé pasti online

soukromé pasti,online,nova,ke shlédnutí – Své malé soukromé pasti mohou čekat za příštím rohem na každého z nás. Proto je tak snadné se vžít do kůže hrdinů jednotlivých příběhů. Jednotlivé epizody můžete shlédnout i online v internetovém archivu tv Nova.

Načítání trvalo 0.2644 sekund.