+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Comeback online ke shlédnutí

Klíčová slova: comeback,online,ke shlédnutí,nova

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2012

Popis: Vyhaslá popová hvězda Tomi Paci se musí vypořádat s životem běžného smrtelníka. Příliš mu to však neusnadňuje bratr Ozzák, který jakožto metalák má ke všemu osobitý přístup, jenž dostává rodinu do neustálých trapasů.

Web: comeback.onlinearchiv.cz

Další související informace

Comeback ke shlédnutí všechny díly

comeback,online,ke shlédnutí,nova – Říkal si Tomy Paci a zářil na popovém nebi. Dnes se společně s bratrem Ozzákem snaží přežívat v sitkomu tv Nova comeback. Navštivte nás a získejte informace o seriáli, jeho postavách a shlédněte jeho epizody online.

Vizita online

vizita,nova,online,ke shlédnutí – Publicistický pořad vizita není jen o nemocničním prostředí, je zejména o osudech lidí, jímž zkřížila cestu vážná choroba. Jejich putování za vyléčením si přiblížíme i pomocí počítačové vizualizace, jenž nám umožní navštívit útroby člověka.

Vizita online

vizita,online,nova,ke shlédnutí – Vizita je unikátním projektem zaměřeným na osudy jedinců, do jejich osudu promluvila vážná choroba. Prožijeme si s nimi vyšetření a cestu za uzdravením doplněnou o přehlednou počítačovou vizualizaci umožňující exkurzy do útrob člověka.

Načítání trvalo 0.0784 sekund.