+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Comeback Online

Klíčová slova: serial, serialy, comeback, comeback online

E-mail: simonsericc@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 26. prosince 2009

Popis: Comeback - novy komediální český seriál televize Novy. Comeback je nabitý výbornými herci. Na stránce Comeback-Online.com můžete najít VŠECHNY časti tohoto seriálu jak byly odvysílané v TV. Teda Kompletní archív.

Web: comeback-online.com/

Další související informace

Comeback - český sitcom

tvnova, televize nova, tv nova, comeback, sitcom – Comeback je český komediální seriál, takzvaný sitcom (situační komedie), z produkce televize Nova. Na webu naleznete vše o seriálu, hercích, ději. Již odvysílané epizody si můžete půžete pustit a shlédnout v sekci Epizody.

Star Trek Web

Star Trek, scifi, seriály – Scifi seriál Star Trek patři mezi zakladatele žánru. V první sérii byste se mohli pousmát nad nezdařilostí speciálních efektů, ale i tak ho milují miliony lidí. Samozřejmně na web můžete nalézt i pestrý výběr obrázků a i několik velkých Wallpaperů.

Seriál Helena online

helena,seriál,online,nova,ke shlédnutí – Nový komediální seriál tv Nova nás zavádí do běžné dělnické rodiny. I když Musilovy na druhou stranu svým přístupem k řešení potíží až zas tak moc běžní nejsou. Jejich trampoty lze sledovat i online na internetu.

Načítání trvalo 0.3041 sekund.