+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Comlink Beta

Klíčová slova: Československá sociální síť, Comlink Beta, sociáln

E-mail: marketing@prowww.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?nora 2014

Popis: 1. Československá sociální síť Comlink Beta. Poznejte nové přátele, sdílejte statusy, fotografie, videa a mnoho dalšího. Vyzkoušejte si i vy zcela novou sociální síť určenou ryze Českým a Slovenským uživatelům, užijte si spoustu nové zábavy a zapojte se do rostoucí komunity nebo si vybudujte svou vlastní.

Web: www.comlink.prowww.cz

Další související informace

Sociální dávky

sociální dávky, důchody, podpora, sociální pomoc – Na těchto stránkách naleznete stručný přehled základních sociálních dávek českého systému sociálního zabezpečení. Nachází se zde popis dávek nemocenského pojištění, důchodového pojištění, dávek státní sociální podpory a dávek sociální pomoci. Pokud máte ohledně sociálních dávek nějaké dotazy, můžete využít zdejší diskuzi, kde vám určitě někdo poradí...

SOMEONE, s.r.o.

sociální média, sociální sítě, facebook, google+, – Váš specialista ve světě sociálních sítí. Vytvoříme Vám KOMUNIKAČNÍ A MARKETINGOVOU STRATEGII. Postaráme se o Vaše PROFILY, stránky a skupiny. Navrhneme REKLAMNÍ KAMPANĚ. Víme, jak přivést na Vaše stránky STOVKY, TISÍCE fanoušků.

Tamtamyops.cz

sociální firma, sociální podnikání, pracovní – Jsme sociální firma, jejímž cílem je pomáhat lidem znevýhodněným na trhu práce, kteří chtějí pracovat a žít aktivním životem. Chceme přesvědčit naše okolí, že lidé se zdravotním postižením dokážou odvést stejně kvalitní práci, jako zdraví.

Načítání trvalo 0.0675 sekund.