+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Comlink Beta

Klíčová slova: Československá sociální síť, Comlink Beta, sociáln

E-mail: marketing@prowww.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?nora 2014

Popis: 1. Československá sociální síť Comlink Beta. Poznejte nové přátele, sdílejte statusy, fotografie, videa a mnoho dalšího. Vyzkoušejte si i vy zcela novou sociální síť určenou ryze Českým a Slovenským uživatelům, užijte si spoustu nové zábavy a zapojte se do rostoucí komunity nebo si vybudujte svou vlastní.

Web: www.comlink.prowww.cz

Další související informace

Zdravotní pojištění

Zdravotní pojištění, sociální pojištění – Zdravotní pojištění nám v každém případě zajistí finanční plnění za všech okolností, kdy nebudeme moci jít do práce - tzn. že budeme nemocní. V ten okamžik začíná naše nemocenská, která však může spojením zákonného a komerčního zdravotního pojištění dosáhnout na výši našeho standardního platu, z čehož vyplývá, že se nemusíme již tolik obávat případné nemoci.

Přátelství.eu

sociální sítě, zábava – Česká sociální síť Přátelství.eu přináší uživatelům na jednom místě seznámení a zábavu. Komunikujte se svými přáteli, nahrávejte své fotky, hrajte internetové hry.Česká sociální síť Přátelství.eu přináší uživatelům na jednom místě seznámení a zábavu. Komunikujte se svými přáteli, nahrávejte své fotky, hrajte internetové hry.

Sociální sítě, seznamky

Komunitní weby, sociální sítě, chaty, seznamky – Které z komunitních webů právě letí a které jsou už out? Proč je lepší Facebook než Myspace. Kde můžete sdílet fotky, kde se můžete seznámit nebo vystavovat? To vše se dozvíte na komunitniweby.cz – stránky o největších sociálních sítích.

Načítání trvalo 0.0769 sekund.