+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Comlink Beta

Klíčová slova: Československá sociální síť, Comlink Beta, sociáln

E-mail: marketing@prowww.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?nora 2014

Popis: 1. Československá sociální síť Comlink Beta. Poznejte nové přátele, sdílejte statusy, fotografie, videa a mnoho dalšího. Vyzkoušejte si i vy zcela novou sociální síť určenou ryze Českým a Slovenským uživatelům, užijte si spoustu nové zábavy a zapojte se do rostoucí komunity nebo si vybudujte svou vlastní.

Web: www.comlink.prowww.cz

Další související informace

zejdanet

ontologie, sociální sítě, social networks, manage – David Zejda - osobní web. Výzkum zaměřený na ontologie, sociální sítě, management znalostí a ambientní inteligenci. Vývoj informačních systémů a software pro web, zejména v jazycích Python a Java. Správa serverů a sítí v prostředí s OS GNU/Linux a softwarové nástroje pro správu. Time management aneb jak hospodařit s časem, kterého není nikdy dost. Neziskové aktivity - humanitární sbírky, přednášky, členství a aktivní účast v neziskových sdruženích a další dobrovolná pomoc.

Žiju zeleně

ekologie, životní prostředí, sociální web, profily – Portál pro všechny environmentálně příznivé myšlenky, nápady, rady, technologie, praktické domácí aplikace atd., které mezi sebou sdílejí lidé, neziskové organizace, komerční sektor a obce na svých profilech, v diskuzích a v kalendáři akcí.

SOMEONE, s.r.o.

sociální média, sociální sítě, facebook, google+, – Váš specialista ve světě sociálních sítí. Vytvoříme Vám KOMUNIKAČNÍ A MARKETINGOVOU STRATEGII. Postaráme se o Vaše PROFILY, stránky a skupiny. Navrhneme REKLAMNÍ KAMPANĚ. Víme, jak přivést na Vaše stránky STOVKY, TISÍCE fanoušků.

Načítání trvalo 3.5365 sekund.