+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Counter-Strike 1.6

Klíčová slova: counter, strike, counter strike, 1.6, counter stri

E-mail: Maverick05@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. prosince 2008

Popis: Spousta informací o hře Counter-Strike 1.6 - bindování, CS zkratky, videa, CS vtípky, rádio hlášky, download, fotogalerii zbraní postav a map, info o každé zbrani, info o mapách atd.Neváhajte a vstupte!

Web: www.maverick.wu.cz

Další související informace

HTC Evo 3D

HTC Evo 3D, recenze, tapety, videa – Toto jsou webové stránky věnované telefonu značky HTC Evo 3D. Přečtěte si recenzi tohoto telefonu nebo si rovnou stáhněte některou z tapet. Videa, hry, schémata a diskuse jsou samozřejmostí. Najdete zde užitečné informace nejen pro majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho zájemce.

Majk Spirit FanPage

Majk,Spirit,Majk Spirit,Majk Spirit mixtape,H16,Hi – Máte rádi Majk Spirita ? Pak potom je tu pro vás největší česká fanpage stránka o Majk Spiritovi. Naleznete tu Galerii, Videa, Diskuzi, Životopis Majk Spirita. Navíc pro vás připravujeme podsekci o H16.

Conter Strike servery

Couner-strike1.6,CS1.6,csko, – PUBLIC Counter Strike servery. Counter Strike je jedna z nejznámějších a nejhranějších FPS multiplayerových her současnosti. Hráči hrají on-line proti opravdovým lidem, po síti, ne pouze proti počítači jako v singleplayeru.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.