+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ČS má talent

Klíčová slova: fan, stránky, talent

Datum vloľení do katalogu: 10. z??? 2010

Popis: Neoficiální fanstránky soutěže Československo má talent s fórem, kam muzete prispivat. ČS má talent je soutěžní reality show vysílaná v Česku a na Slovensku. Vzniká ve spolupráci české TV Prima a slovenské TV JOJ.

Web: talent.vyjimecny.cz/ceskoslovensko/cz/

Další související informace

PÁRTY KLOKOČKA

Reklamní služby - fullservis, zábava, párty – Reklamní služby - fullservis, zábava, párty, eventy a firemní akce, doprovodný program, reklama - zajistíme i večírek s programem dle požadavků klienta, divadelní a mim. představení.Máme i skákací hrad na dětské party - napište nám!

Nokia N9

Nokia N9, tapety, recenze, videa – Toto je informační web o telefonu značky Nokia N9. Obsahem jsou zajímavé články, recenze, tapety, videa, hry, příslušenství a spousta dalšího. Tyto stránky o Nokii N9 jsou určené nejen pro současné majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho budoucí majitele. Informace zde zveřejněné budou jistě přínosné pro každého.

ČS talent

Česko-slovensko, talent, 2011 – Kdo se letos objeví v Česko Slovensko má talent? Kdo postoupí a kdo naopak ukáže, že žádný talent nemá? To vše se dozvíte na webu www.talent2011.cz, kde se dozvíte zajímavosti týkající se tohoto pořadu.

Načítání trvalo 0.0814 sekund.