+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ČS má talent

Klíčová slova: fan, stránky, talent

Datum vloľení do katalogu: 10. z??? 2010

Popis: Neoficiální fanstránky soutěže Československo má talent s fórem, kam muzete prispivat. ČS má talent je soutěžní reality show vysílaná v Česku a na Slovensku. Vzniká ve spolupráci české TV Prima a slovenské TV JOJ.

Web: talent.vyjimecny.cz/ceskoslovensko/cz/

Další související informace

Web4dog - portál o psech

pes, psy, psí, psech, portál, stránky, web, blog – Internetový komunitní portál o psech. Vytvořte stránky pro svého psa a založte si vlastní psí blog. Portál obsahuje fórum s radami a názory, chat pro on-line diskuzi, bezplatnou inzerci a mnoho dalšího.

How i met your mother!!!

Online, česky, English, přehledně, neomezeně, FREE – Jak jsem poznal vaši matku rychle přehledně. Jestli máte rádi seriál Himym, tato stránka bude pro vás rájem. Pokud máte rádi postavy jako Barney Stinson, Robin Sherbatsky, Ted Mosby, Marshel Ericsson, Lili Oldrinová Budu se vám tato stránka opravdu líbit!!!

HTC Evo 3D

HTC Evo 3D, recenze, tapety, videa – Toto jsou webové stránky věnované telefonu značky HTC Evo 3D. Přečtěte si recenzi tohoto telefonu nebo si rovnou stáhněte některou z tapet. Videa, hry, schémata a diskuse jsou samozřejmostí. Najdete zde užitečné informace nejen pro majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho zájemce.

Načítání trvalo 0.0772 sekund.