+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ČS má talent

Klíčová slova: fan, stránky, talent

Datum vloľení do katalogu: 10. z??? 2010

Popis: Neoficiální fanstránky soutěže Československo má talent s fórem, kam muzete prispivat. ČS má talent je soutěžní reality show vysílaná v Česku a na Slovensku. Vzniká ve spolupráci české TV Prima a slovenské TV JOJ.

Web: talent.vyjimecny.cz/ceskoslovensko/cz/

Další související informace

Československé talenty

talentmania, česko, slovensko, talent – Okrem spravodajstva a základných informácii ohľadne oboch česko-slovenských talentových súťaží Talentmania a Česko Slovensko má talent prináša stránka možnosť vyjadriť svoj názor vo fóre alebo hlasovaním v anketách ohľadne oboch súťaží.

RentFun.cz-Zábava pro Vás

Xbox pujcovna. – Zábava pro Vás! Největší půjčovna herních zařízení v ČR. Půjčovna Xbox 360, Kinect, karaoke, tanečních podložek DDR a jiných herních zařízení s doručením po ČR: 1 den - Brno, 1-2 pracovních dny - Praha, Ostrava a jiné města. Máte firemní večírek à la team building nebo narozeni a chcete, aby všichni dostali zábavu? Chcete nechat svých dětí domu zaneprázdněných o víkendu? RentFun.cz přinášel zábavu a radost na akcích, zorganizovaných v klubech, restauracích, hotelech, školách, školkách a dokonce na diabetické konference!

Načítání trvalo 0.0607 sekund.