+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ČS opět hledá Superstar

Klíčová slova: Česko Slovenská Superstar, Superstar, Idol, soutěž

E-mail: superstar@n-games.eu

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2010

Popis: Česko Slovensko opět hledá svou superstar. Druhý ročník mezinárodní pěvecké reality show opět mezi obyčejnými lidmi najde velké talenty, které svůj talent budou moci zdokonalovat. Hudební scéna zbohatne

Web: ceskoslovenskohladasuperstar.eu

Další související informace

ČeskoSlovenská SuperStar

Superstar, Mareš, Banášová, hvězdná pěchota, nova – ČeskoSlovenská SuperStar 2009 se soutěžícími a hvězdnou pěchotou na tomto webu. Kdo bude vítěz, informace, novinky, videa. Superstar uvádí Mareš a Banášová a bude vysílat z Bratislavy pro české i slovenské diváky.

Hlas Česko Slovenska online

hlas česko slovenska,nova,online,ke shlédnutí – Čtveřice koučů v podání Michala Davida, Pepy Vojtka, Dary Rolins a rappera Rytmuse se pouští do hledání nadějných svěřenců. Přitom je jejich jediným vodítkem jejich hlas, na jehož základě si musí zvolit své svěřence.

ROBIAK sieť

slovenská sieť, česká sieť, zoznámenie, video – To pravé miesto na stretnutia. Slovensko Česká sociálna sieť. Cchat s priateľmi, zdieľanie videa, foto. Príležitosť na zoznámenie a ešte viac. Zapojte sa a ROBIKA bude rásť. Podporte a zapojte sa do vlastnej siete. Čím viac nás bude o to bude silnejšia.

Načítání trvalo 0.0981 sekund.