+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CSFD.cz - Česko-slovenská

Klíčová slova: filmy, csfd.cz, films databáze, komedie, horory

E-mail: tuma241@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2009

Popis: CSFD.cz - Česko-slovenská filmová databáze - katalog stránek zaměřen na českou a slovenskou filmovou databázi a odkazy na zajímavé weby s filmovou tématikou, popis žánrů, recenze filmových děl, humor, komedie horory

Web: www.csfd.cz/

Další související informace

Lidove.cz - Veškerá média

filmy, hudba, fotografie – Filmy, hudba, fotografie. Přidávejte svá videa, foto, hry a diskutujte. Registrací účtu se Vám otevíjí všechny možnosti, které jsou dostupné na našem webu. Můžete přidávat na náš web různá multimédiá. Stát se členem je úplné zdarma a je nezávazné, tak proč ne registrovat ještě dnes!

České filmy

filmy, české filmy – Ať už jste fanoušek, nebo hledáte recenzi k českému filmu, určitě se vám na webu českefilmy.eu zalíbí. Web České filmy je zaměřený na produkci českých filmů. Denně aktualizujeme obsah a přidáváme nové filmy. Pokud máte zájem můžete ne na tvorbě podílet i vy.

Weps, s.r.o.

Elektro, aplikace, databáze, servery, Audit – Společnost WEPS nabízí komplexní řešení z oblasti elektrovýroby, hardware i software. Poskytuje také konzultace pro rozvoj podnikání a zvýšení efektivity firemních procesů. Zaměřujeme se zejména na backendové aplikace a datamining.

Načítání trvalo 2.9568 sekund.