+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cvčební podložky

Klíčová slova: airex, cvičební podložky, cvičební pomůcky, fitnes

E-mail: seo_optimal@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. z??? 2011

Popis: Cvčební podložky AIREX jsou ideálním pomocníkem pro dosažení vašich cílů. Ať už cvičíte jen pro dobrý pocit z pohybu nebo provozujete fitness centrum. Cvičební podložky AIREX jsou tím nejefektivnějším řešením.

Web: airexshop.cz

Další související informace

BROUK servis, s.r.o.

hadice, ložiska, objímky, ochranné pomůcky, přilby – Dodáváme sortiment hadic, spojek, šroubení, těsnění, hadicových armatur, kulových ventilů, manometrů, nerezových trubek a dalších komponent. Vyrábíme a opravujeme hydraulické hadice. Nabízíme konzultace zakázek a technické poradenství, zásilkovou službu a stálou službu 24 hodin včetně svátků. Dále nabízíme doplňkový sortiment zboží: rukavice, čisticí hadry, obuv, pracovní oděvy apod.

Cvičební pomůcky

Thera band, cvičební gumy, overball, gymball – Prodáváme cvičební pomůcky pro rehabilitaci, sport, školní zařízení, fitness centra, didaktické pomůcky a výukovou anatomii. velkoobchod - maloobchod rehabilitačních a cvičebních pomůcek, prodej pomůcek ke cvičení a rehabilitaci v Krupce

Balanční podložky

balanční podložky, airex – Balanční podložky od švýcarské společnosti AIREX jsou tou nejlepší volbou pro vaše balanční cvičení. Díky svému unikátnímu materiálu, který je výsledkem několikaletého výzkumu, je cvičení na balanční podložce AIREX nesmírně efektivní a bezpečné.

Načítání trvalo 0.0794 sekund.