+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Daily Music Video

Klíčová slova: hudba, music, klipy, video, videoklipy

E-mail: jazzitall@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2009

Popis: jeden den, jeden klip se stručným článkem o kapele. Každý den je vložen jeden článek o vybrané kapelé s videoklipem. Každý měsíc nese své téma. Dnes je to jediný hudební deník na světě, na který na internetu můžete narazit...

Web: daily-music-video.blogspot.com

Další související informace

Singers.cz

hudba,interpreti,životopisy – Na této stránce naleznete vše o zpěvácích, zpěvačkách ale i hudebních skupinách. Těšit se můžete na životopisy, fotky, videoklipy ale i tapety na plochu s motivy interpretů. Pokud hledáte referát o nějakém interpretovi, Singers.cz je pro Vás tím pravým!

Song Dne - Videoklipy Online!

hudba, videoklipy, skladby, písničky, online – Son Dne vám naladí lepší náladu. Každý den nový videoklip, každý den nová dávka pozitivních emocí. SongDne.cz vám naservíruje kvalitní proud hudby napříč celým hudebním spektrem. Neujdou vám hudební novinky, klasické skladby nebo taneční hity. Přijďte si naladit lepší náladu!

ag.HEROBO

ag.herobo,music,agency,hudba,hudební agemtura – Zástupce umělců,souborů a kapel,umělecká produkce a organizátor hudebních projektů.Hlavní aktivitou je zejména manažerská a poradenská činnost,vyhledávání talentů,zajišťování právních a finančních služeb.

Načítání trvalo 0.0807 sekund.