+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dallas 2012 online

Klíčová slova: dallas,online,archiv,seriál

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. prosince 2012

Popis: Legendární seriál osmdesátých let se vrací na televizní obrazovky. Synové v sobě nezapřou své otce a v jejich podání se můžeme těšit na další várku intrik a složitých vztahů. John Ross a Christopher přebírají nadvládu nad Ewing Oil.

Web: dallasonline.neprepinej.cz

Další související informace

Soukromá dramata online archiv

soukromá dramata,archiv,prima,online,ke shlédnutí – Každý týden nás Janek Kroupa a Josef Klíma provádějí nejaktuálnějšími kauzami, ale i osudy běžných lidí, kteří se dostali do svízelné situace. Jednotlivé příběhy lze krom premiéry sledovat i online v internetovém archivu.

Kouzelná školka s Michalem

kouzelná školka,online,archiv,česká televize – Kouzelná školka je pořad zaměřený na předškolní děti ve věku od tří do šesti let. Pořad vysílá Česká televize každý všední podvečer, kdy se průvodci Michal a Magda setkávají se skřítkem Františkem či jeho kamarádkou Fanynkou.

Případy 1. oddělení online

případy 1. oddělení,online,archiv,česká televize – Elitní 1. oddělení má na starosti vyšetřování nejzávažnějších kriminálních kauz. Jejich případy jsou inspirované skutečnými zločiny moderní kriminologie spáchanými po listopadu 1989. prožijte s pražskou mordpartou 14 skutečných případů.

Načítání trvalo 0.0536 sekund.