+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dallas 2012 online

Klíčová slova: dallas,online,archiv,seriál

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. prosince 2012

Popis: Legendární seriál osmdesátých let se vrací na televizní obrazovky. Synové v sobě nezapřou své otce a v jejich podání se můžeme těšit na další várku intrik a složitých vztahů. John Ross a Christopher přebírají nadvládu nad Ewing Oil.

Web: dallasonline.neprepinej.cz

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show Jana Krause,archiv,prima,online,ke shlédnutí – Jan Kraus každý pátek se svými hosty rozebírá aktuální dění ve společnosti. To barvitě podlazuje do ironického a humorného nadhledu. Jednotlivé rozhovory si lze krom televizní premiéry přehrát i online v archivu tv Prima.

Na vlastní oči online archiv

Na vlastní oči,archiv,nova,online,ke shlédnutí – Každou středu se investigativní reportéři Janek Kroupa a Josef Klíma pouštějí do odkrývání velkých kauz i řešení potíží běžných smrtelníku. Korupce, podvody, ale i lidské hrdinství si zaslouží pozornost v obnoveném pořadu Na vlastní oči.

První republika online

první republika,online,archiv,čt – Historický seriál České televize mapuje životní osudy rodiny Valentových od vzniku První republiky až do roku 1945. Na své cestě musí vyřešit zamotané milostné vztahy i dávnou vraždu, jenž se vznáší nad rodinou jako strašák minulosti.

Načítání trvalo 0.0689 sekund.