+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dallas 2012 online

Klíčová slova: dallas,online,archiv,seriál

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. prosince 2012

Popis: Legendární seriál osmdesátých let se vrací na televizní obrazovky. Synové v sobě nezapřou své otce a v jejich podání se můžeme těšit na další várku intrik a složitých vztahů. John Ross a Christopher přebírají nadvládu nad Ewing Oil.

Web: dallasonline.neprepinej.cz

Další související informace

Den D online archiv

den d,online,archiv,ke shlédnutí – I jediný den může rozhodnout o úspěchu či naprostém fiasku našich podnikatelských záměrů. Inovátoři i zaběhnuté firmy se svými projekty musí přesvědčit pětici investorů o návratnosti jimi vložených finančních prostředků.

Černé ovce online archiv

Černé ovce,online,archiv,ke shlédnutí – Nebojte se bojovat za svá práva se všemi těmi podvodníky a zlodějíčky, s nimiž se setkáváme pomalu na každém kroku. Pokud si nejste jistí, jaké kroky můžete podniknout, jsou tu od toho černé ovce, jenž nabízejí nejednu radu.

Seriál Dallas online

dallas,online,seriál,ke shlédnutí,nova – Mocenské boje o bohatství a moc v podání rodiny Ewingů se po dvaceti letech vrací na televizní obrazovky. Otěže sice již přebrala mladá generace, avšak intriky a složité mezilidské vztahy zůstávají nezměněny.

Načítání trvalo 0.2873 sekund.