+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Damnation,Xbox360,PS3, PC

Klíčová slova: PS3 hra Damnation, Xbox 360 hra Damnation, PC hra

E-mail: sievert@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2009

Popis: Damnation je 3D person akce, která je určená hráčům, kteří mají v oblibě akční žánr hry, skloubený se sci-fi a western prostředím. Pokud Vám není prostředí divokého západu cizí určitě tuto hru vyzkoušejte. Hra nabídne propracovaný soubojový systém, otevřené prostředí, divokou akrobacii a navíc si každý z hráčů bude moc vybrat cestu, kterou půjde. Pokud se o hře chcete dozvědět více informací stahujte demo, wallpaper, patch , obrázky, češtinu či další z našich downloadů.

Web: www.damnation.cz/

Další související informace

Blog o nové hře F.E.A.R.

F.E.A.R fear fear 2 hra horror F.E.A.R. 2 – Nový blog věnující se hře F.E.A.R. 2, naleznete zde novinky, hw nároky a jiné informace o této hře, pravidelně aktualizované informace, určitě přijďte a vyzkoušejte náš nový informační web o této hře.

e4everybody

hra hračky dárky karneval masky textil povlečení – 4everybody nabízí kvalitní hračky, hračky známé z TV reklam, dětské potřeby, doplňky, dekorace a vše pro karneval - kostýmy, paruky, doplňky, masky, žertovinky apod. Mimo jiné u nás naleznete také originální dárkové zboží, bytový textil, bytové doplňky a další sortiment. Vše v pohodlí Vašeho domova.

Načítání trvalo 0.0917 sekund.