+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Damnation,Xbox360,PS3, PC

Klíčová slova: PS3 hra Damnation, Xbox 360 hra Damnation, PC hra

E-mail: sievert@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2009

Popis: Damnation je 3D person akce, která je určená hráčům, kteří mají v oblibě akční žánr hry, skloubený se sci-fi a western prostředím. Pokud Vám není prostředí divokého západu cizí určitě tuto hru vyzkoušejte. Hra nabídne propracovaný soubojový systém, otevřené prostředí, divokou akrobacii a navíc si každý z hráčů bude moc vybrat cestu, kterou půjde. Pokud se o hře chcete dozvědět více informací stahujte demo, wallpaper, patch , obrázky, češtinu či další z našich downloadů.

Web: www.damnation.cz/

Další související informace

Společenské hry Bonaparte

společenské hry,hry,šachy,vrhcáby,společenská hra – Společenské hry s těmito licencemi: Jak vycvičit draka, Mafia, S Jakubem na rybách, Spongebob, Pat a Mat, Večerníček, Ferda Mravenec, Spejbl a Hurvínek, Krteček a Prehistoric. Dále nabízíme hry, šachy, vrhcáby, společenská hra, bonaparte, mafia, mafián, jak vycvičit draka, s jakubem na rybách, jakub vágner, sponge bob, spongebob, podmořské hraní, pat a mat, pat, mat, pohádkové hraní, večerníček, ferda mravenec, spejbl, hurvínek, krteček, člověče nezlob se, šachy, dáma, mlýn, fantom, slova, prehistoric, ruda, pivrnec, pivrncova putyka, hollywood, hra pro dospělé, leo, hrátky

Diablo

diablo 2, diablo, diablo 3, hra diablo, diablo 3 d – Na tejto stránke sa dozviete všetky zaujímavosti o hre Diablo 2. Diablo je kultová hra ktorá si po celom svete získala enormné množstvo fanúšikov a celý svet v napätí očakáva vydanie ďalšieho dielu Diablo.

Pou

pou, pou online, hra pou, pou ke stažení zdarma – Starej se o malého kluka z jiné planety, který chce být tvým přítelem. Nahraj si hru Pou do mobilu, pečuj o Poua a užívej si s ním každý den. Můžeš s ním také hrát minihry, vydělávat zlaťáčky a kupovat svému Pouíkovi nové vybavení.

Načítání trvalo 0.0746 sekund.