+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Damnation,Xbox360,PS3, PC

Klíčová slova: PS3 hra Damnation, Xbox 360 hra Damnation, PC hra

E-mail: sievert@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2009

Popis: Damnation je 3D person akce, která je určená hráčům, kteří mají v oblibě akční žánr hry, skloubený se sci-fi a western prostředím. Pokud Vám není prostředí divokého západu cizí určitě tuto hru vyzkoušejte. Hra nabídne propracovaný soubojový systém, otevřené prostředí, divokou akrobacii a navíc si každý z hráčů bude moc vybrat cestu, kterou půjde. Pokud se o hře chcete dozvědět více informací stahujte demo, wallpaper, patch , obrázky, češtinu či další z našich downloadů.

Web: www.damnation.cz/

Další související informace

HrajuMagic

Magic, HrajuMagic, sběratelská karetní hra magic – Magic je nejstarší a také nejúspěšnější sběratelskou karetní hrou na světě.

Go play

golfova hra, fee zdarma, fee za nejlepší cenu, hra – GO PLAY! karta představuje první "přednabitou" kartu, která Vám umožní hrát na celé řadě hřišť ve všech koutech České republiky. Karty jsou standardně vydávány ve variantách pro 5, 10 nebo 15 her a slouží k úhradě hry na 18 jamek.

Hra na piano

Klavír a piano, Klavír, Piano, Hra na klavír, Hra – Prehľadný portál zaoberajúci sa hudbou a nástrojmi - špeciálne klavírom. Chcete si kúpiť klavír a neviete, podľa čoho vyberať? Alebo by ste sa len radi dozvedeli nejaké zaujímavé informácie? Sme tu pre Vás.

Načítání trvalo 4.6617 sekund.