+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dance club Space

Klíčová slova: Disco Club Brumov Bylnice, Disko Brumov Bylnice

E-mail: p.brazdil@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2009

Popis: Dance club Space (bývalý club Ex) prošel změnou majitele. Club dostal nový slušivý kabátek :o) v podobě profesionální zvukové a světelné aparatury, příjemného interiéru, zajímavých uměleckých kreseb, světelný LED bar, produkce a další. Našim hlavním cílem je Vaše spokojenost a super zábava. Máte se na co těšit :o) Dalším důležitým bodem je bezpečnost v clubu. Tu bude zajišťovat nekompromisní security (thai box) a prohřešek v podobě násilí či ničení clubu se bude řešit. Jde nám přece o zábavu na úrovni, né o násilí. Planujeme i dopravu do clubu Space, aby pro Vás cesty k nám byly co nejsnažší. Vstup do clubu je od 17 let, pokud nebude určeno jinak

Web: www.clubspace.cz

Další související informace

DiscoGarage

disco, discogarage, disco rakovník, párty – Nabízíme zábavu až do rána v moderním prostředí, dva plně zásobené bary s milou obsluhou, akční ceny drinků, atraktivní program. Kapacita diskotéky je cca 300 osob. Otevřeno máme každý pátek a sobotu od 21:00hod. To znamená, že na Vás každý víkend čeká skvělá diskotéka s kvalitním programem. Spolupracujeme s Djs Rádia Relax.

Redlight zóna

redlight, showpark, show park, red light, club – Centrum vyjímečné zábavy v srdci Prahy - to je Redlight zóna. Nevíte kam zavítat, máte moře volného času, nacházíte se v centru Prahy a hlavně se chcete skvěle pobavit? Tak navštivte Redlight zónu, kde se zaručeně nudit nebudete.

Disco Zámeček Pozořice

disco Pozořice,diskotéka na zámku,disco víkendy – Disko Zámeček Pozořice nabízí největší porci muziky, kvalitních alko i nealko nápojů a míchaných extra nápojů od profesionálních barmanů. Pořádáme nezapomenutelné a bombastické DISCO VÍKENDY. Podpora oficiálních distributorů pro ČR.

Načítání trvalo 0.0745 sekund.