+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dance Mania

Klíčová slova: Dance, Mania, taneční, hudba, muzika, Hitparáda

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2012

Popis: Taneční hudba je velmi široký pojem. DANCE MANIA nečlení fanoušky do žánrových kategorií. Ať posloucháte house, trance, trouse, drum’n’bass, dubstep, teckno, ambient, chillout, electro, funky, hands-up, disco nebo dance, zde najdete všechno na jednom místě. Každý týden aktualizujeme právě vycházející světové taneční singly a mapujeme za vás průřez světových tanečních hitparád, ze kterých sestavujeme každý týden průměrovou hitparádu. Na jednom místě pak můžete vidět pořadí nejhranější tanečních songů na světě. Přinášíme pravidelné informace o světových eventech i o tanečních akcích projektu DANCE MANIA, ze kterých aktualizujeme pravidelný fotoreport. Můžete si zabukovat DJs na vlastní párty, a to i ze světového komerčního trhu. Mapování aktuální taneční hudby uveřejňujeme několikrát ročně na stejnojmenných CD kompilacích DANCE MANIA. Taneční svět v jedné hrsti, to je DANCE MANIA.

Web: www.dance-mania.cz

Další související informace

Divadlo, kino, hudba,...

divadlo, kino, hudba – UnBorn.cz - kulturní přehled, recenze, rozhovory, názory a komentáře. Katalog divadel, kin a klubů. Nebojte se kultury

Turbanfest Prešov

hudobný festival, festival, festival hudby, hudba – Alternativny hudobny festival, ktory sa kona pravidelne od roku 2005 v Presove. Open air festival Turbanfest je zamerany nielen na hudbu, rovnako dolezite su i workshopy, poulicne divadla ci rozne sprievodne akcie.

Galerie fotografií, grafi

fotografie, fotky, grafika, hudba, literatura – Galerie děl umělců z České a Slovenské republiky. Zaměřující se na fotografii, 2D/3D grafiku, komponování hudby a literaturu. Odborné články, slovník, skladby jsou volně ke stažení na našem serveru humanart.cz, který pravidelně aktualizovaný a navštěvují ho tisíce návštěvníků.

Načítání trvalo 0.0959 sekund.