+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dance Mania

Klíčová slova: Dance, Mania, taneční, hudba, muzika, Hitparáda

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2012

Popis: Taneční hudba je velmi široký pojem. DANCE MANIA nečlení fanoušky do žánrových kategorií. Ať posloucháte house, trance, trouse, drum’n’bass, dubstep, teckno, ambient, chillout, electro, funky, hands-up, disco nebo dance, zde najdete všechno na jednom místě. Každý týden aktualizujeme právě vycházející světové taneční singly a mapujeme za vás průřez světových tanečních hitparád, ze kterých sestavujeme každý týden průměrovou hitparádu. Na jednom místě pak můžete vidět pořadí nejhranější tanečních songů na světě. Přinášíme pravidelné informace o světových eventech i o tanečních akcích projektu DANCE MANIA, ze kterých aktualizujeme pravidelný fotoreport. Můžete si zabukovat DJs na vlastní párty, a to i ze světového komerčního trhu. Mapování aktuální taneční hudby uveřejňujeme několikrát ročně na stejnojmenných CD kompilacích DANCE MANIA. Taneční svět v jedné hrsti, to je DANCE MANIA.

Web: www.dance-mania.cz

Další související informace

MP3 ke stažení zdarma

MP3 ke stažení zdarma, písničky, hudba – České MP3 ke stažení zdarma. Unikátní písničky v MP3, které jinde nenajdete. Výběr nejlepších MP3 ke stažení zdarma - hitparáda TOP 7. Stahujte MP3 zdarma - české skupiny, dětské písničky. Hudba českých nekomerčních interpretů.

Buena Vista Club

klub, hudební, taneční, party, DJ, koncert, plzeň – Buena Vista Club je multifunkční klub v centru Plzně. Pořádáme hudební koncerty, taneční party, tématické večery a divadelní představení. Nabízíme pronájem prostor a techniky pro konference, semináře, oslavy a školení.

Stahuj MP3 Zdarma

mp3, hudba, zábava, videa, internet – Portál Stahuj MP3 zdarma Ti umožní poslechnout si oblíbené mp3 online a stáhnout si je do počítače. Kromě mp3 můžeš sledovat i online videa. Pokud si chcete stáhnout mp3 neváhejte a navštivte náš web.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.