+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dara Rolins

Klíčová slova: dara rolins,diskografie,klipy,texty,fotky

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ledna 2010

Popis: Již jako malá holčička upoutala svým hlasem a do srdcí fanoušků se zapsala duetem s Karlem Gottem. Od té doby urazila pořádný kus cesty a její diskografie se pořádně rozrostla. Krom ní u nás najdete i její videoklipy, fotky, texty a mnoho dalšího.

Web: dararolins.hu.cz/

Další související informace

angels

5angels,diskografie,klipy,tapety – 5 Angels je dívčí skupina postavená na zpěvu a tanci v rytmu disco a RnB. I přes svůj útlí věk mají za sebou dvojici desek a řadu ocenění. Pro více informací můžete navštívit naše stránky, kde najdete vše potřebné.

Lady Gaga

lady gaga,diskografie,texty,fotky,klipy – Zpěvačka, skladatelka a hlavně velká showmanka, jejíž extravagantní kostými dokáží pořádně rozprodit publikum. Pukud vás zajímá původ jejího pseudonymu Lady Gaga, zajímáte se o její diskografii, klipy či fotky, navštivte nás.

Shakira

shakira,diskografie,klipy,filmy,fotky – Talentovaná zpěvačka a skladatelka s jihoamerickým temperamentem dobila světové hitparády, angažuje se v dobročinných akcích a zakusila i herectví. Pro více informací navštivte naše fandovké stránky.

Načítání trvalo 0.1072 sekund.