+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Daruj nový zážitek

Klíčová slova: daruj, zážitek, adrenalin, wellness, dárek

E-mail: profisazeni@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2010

Popis: Katalog zážitků. Daruj zážitek. Na výběr máte několik typů zážitků. Adrenalinové zážitky, auto moto zážitky, wellness víkendy, wellness pobyty, romantické zážitky, masáže a spousta dalších zážitků. Darujte něco originálního

Web: www.novy-zazitek.cz

Další související informace

Originální dárek z lásky

svatý valentýn, dárek, z lásky, k valentýnu – Ten nejoriginálnější dárek nejen pro Vaši lásku. Hledáte dárek který neuschne, nezkazí se, neskončí v šuplíku nebo v krabici? Tak tady jste správně.Věnujte kousek místa v největší světové síti, věnujte stylové a designově propracované internetové stránky.

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, tapety, schémata, videa – Informační portál o mobilním telefonu Samsung Galaxy Ace. Spoustu zajímavých článků (recenze) nebo souborů ke stažení (tapety). Nechybí ani videa, příslušenství, fotky, názory lidí a samozřejmě hry.

Air swimmers

air swimmers, letajici ryba, helium, darek, vanoce – Air swimmers na každého zaručeně zapůsobí. Air Swimmers je nejnovější HI-TECH hračka, která pluje vzduchem díky dálkovému ovladání a díky héliu, kterým je nafouklá. Dálkové ovládání umožňuje jednoduše ovládat váš Air Swimmer dokonce i směrem nahoru a dolů, díky patentovanému systému vyvažování. V nabídce jsou 2 typy a to žralok a klaun očkatý, kterého každý určitě zná jako Nemo. Jedná se o nafukovací dálkově ovládané ryby plovoucí ve vzduchu díky náplni helia. Air swimmers mohou snadno létat nahoru, dolů i do stran, přesně kam je Vy dálkovým ovládáním navedete, jednoduše s ní můžete manipulovat v prostoru, jakoby opravdu "plavala" vzduchem. Dosah dálkového ovládání je až 12 metrů.

Načítání trvalo 0.0689 sekund.