+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Databáze receptů koktejlů

Klíčová slova: koktejly, koktejl, drinky, nápoj, míchané, alkohol

E-mail: koktail01@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2009

Popis: Koktail.sk je zdroj kvalitních informací o koktejlech. Na portálu najdete slovník barmana a mnohé další kvalitní a přehledné informace o historii koktejlů, jejich rozdělení a kategorizaci. Rozsáhlá slovenská databáze receptů koktejlů a jiných alkoholických a nealkoholických nápojů.

Web: koktail.sk

Další související informace

Vtipy a humor

zábava, humor, naj vtip, alkohol, sex, blondínky – Najlepší výber a zbierka vtipov. Zahŕňa rôzne kategórie vtipov ako alkohol, blondínky, čierny humor, doktorské, krčmové, kameňáky, náboženské, o láske, o sexe,o svokrách o policajtoch, o rómoch, o športe, perličky atď. Ešte tu môžete nájsť aj vtipné básničky, niečo o Chuckovi Norrisovi a kuriozity z celého sveta. Prajem príjemnú zábavu.

Trampolíny se sítí

trampolina, trampolína, trampoliny, trampolíny – Trampolíny s ochrannou sítí jsou dnes nejžádanějším druhem trampolíny. Při jejich výběru je důležité porovnat cenu a kvalitu. Poradíme na co vše je nutné se zaměřit pro zachování bezpečnosti vašich dětí i vás samotných.

Playstation2konzole.cz -

ps2, playstation 2, sony playstation 2, sony ps2, – Playstation2konzole.cz - Informace a články o Sony Playstation 2 konzoli, PS2 hry, PS2 ovladače. Diskuze a recenze Playstation 2, rady, otázky a tipy kde koupit Sony PS2 - Playstation 2. Celoroční soutěže o věcné ceny sponzorované Prodejher.cz

Načítání trvalo 0.3294 sekund.