+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

David Kerny

Klíčová slova: photo, foto, fotograf, fotografie, photography

E-mail: kernythelibretter@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2010

Popis: David Kerny: - fotograf a grafik působící převážně v okolí Prahy. Ve fotografii pracuje nejenom s klasickými postupy, ale i s neobvyklými technikami, nebojí se experimentovat a objevovat nové příležitosti k pořízení unikátních fotografií.

Web: davidkerny.kx.cz

Další související informace

Foto-darky

fotodarky, fotky, fotografie, – Máte spoustu digitálních fotek z dovolené, oslav, svateb, nebo dítěte jak rostlo? Nemáte čas je zpracovat? Chcete získat inspiraci co vyrobit z fotek. Nechte si zpracovat fotoknihu, nebo vytvořit upomínkový předmět, kalendář, hrnek, tričko, polepky na láhve, těžítko, pucle a jiné propagační a upomínkové předměty.

Fotografická inspirace

fotografie, fotografování, inspirace, foto, nápady – Výběr zajímavých fotografií či videí pro inspiraci pro všechny fotografy. každý den nový inspirativní snímek. Výběr zajímavých fotografií či videí pro inspiraci pro všechny fotografy. každý den nový inspirativní snímek.

FunBoy.cz - zábava

zábava, videa, videoklipy, obrázky, fotografie – Tisíce vtipných, zábavných, zajímavých, bláznivých videí a fotografií. Každý den nový obsah. Vytvořte si na stránkách svůj účet a přidejte nové vtipné obrázky a videa, hodnoťde a diskutujte. Na funboy.cz se zabaví každý!

Načítání trvalo 0.3418 sekund.