+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DDR Taneční hra

Klíčová slova:

E-mail: admin@jinyweb.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2010

Popis: Dance Dance Revolution, web o zábavné taneční videohře od společnosti Konami, včetně dalších dostupných klonů. Taneční podložky, taneční simulátory pro počítače a herní konzole. Aktivní zábava pro všechny věkové kategorie.

Web: ddr.unas.cz

Další související informace

piXmedia.cz - Tvorba www

tvorba www stránek,eshop, projekty na míru – Vytváříme profesionální internetové prezentace,internetové obchody,projekty na míru,grafické návrhy a mnohé další za velmi nízké ceny. Vytváříme profesionální internetové prezentace,internetové obchody,projekty na míru,grafické návrhy a mnohé další za velmi nízké ceny.

Penzion Welya, zážitok

ubytovanie, reštaurácia, termálne kúpalisko, – Penzión a reštaurácia, kaviareň, sa nachádza centre mesta. V období okolo roku 1770 tu bol hostinec s ubytovaním a stanica kde prepriahali poštové dostavníky. Nádvorie ladené v mediteránnom duchu. Termálne kúpalisko vzdialené len cca 500m

servis pro motoristy

montáž taxametrů, autoservis, lakovna, karosářské – : Provádíme drobné opravy na počkání, Diagnostika motorů a řídících jednotek, Montáž taxametrů Montáže autoskel, tažných zařízení a autoelektroniky, Prodej a montáž pneumatik a disků.Mechanické, karosářské a lakýrnické práce.

Načítání trvalo 1.2369 sekund.