+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dechová hudba Dambořanka

Klíčová slova: dechová hudba, dechové hudby,Dambořanka, Dambořice

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2009

Popis: Krojovaná dechová hudba Dambořanka z malebné obce Dambořice těší posluchače svou hudbou již více než 80 let. Všem milovníkům dechové hudby hraje na různých kulturních akcích: hody, plesy, koncerty, taneční zábavy, církevní a společenské slavnosti i soukromé akce jako svatby, oslavy narozenin apod.

Web: www.damboranka.cz

Další související informace

Kapely a hudební skupiny

kapela, skupina, hudba, muzika, člen kapely, pop, – Kapely a hudební skupiny - Katalog kapel a hudebních skupin, jejich historie, seznam členů s nástrojovým obsazením, kompletní diskografie a fotografie kapely. Žebříček nejoblíbenějších kapel a hudebních skupin.

AE kapela živá hudba

kapela, hudba, skupina, taneční, svatební kapela – Typická svatební kapela skupina AE živá hudba nejen na svatbu, ale i na rodinnou oslavu, firemní,společenský ples - hrající taneční repertoár.Kapela je tou nejlepší volbou pro dobrou zábavu všech věkových kategorií.

Česká kapela, česká hudba

Lidová hudba, moravanka,české lidovky, hudba – Kettner hudba, česká kapela, malá kapela. Nabídka českých kapel, flašinetu, cimbálovky, moravanky a mnohé další pro české a zahraniční turisty. Malá kapela je známá svou mnohaletou tradicí ale i ostatní nabízené české kapely mají bohatou historii.

Načítání trvalo 3.0974 sekund.