+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dechová hudba Dambořanka

Klíčová slova: dechová hudba, dechové hudby,Dambořanka, Dambořice

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2009

Popis: Krojovaná dechová hudba Dambořanka z malebné obce Dambořice těší posluchače svou hudbou již více než 80 let. Všem milovníkům dechové hudby hraje na různých kulturních akcích: hody, plesy, koncerty, taneční zábavy, církevní a společenské slavnosti i soukromé akce jako svatby, oslavy narozenin apod.

Web: www.damboranka.cz

Další související informace

Club Prague

club, Praha, bar, irský, nápoje, hudba, tanec, – Bar v irském stylu nabízí příjemné posezení, skvělou zábavu a široký výběr nápojů. Pořádáme večery plné hudby s DJ, který představí různé styly od soulu až po hiphop či oldies. Můžete se odreagovat tancem, zahrát si fliper nebo fotbálek.

ASH DOM Jistebník

hudba, dechová, dechovka, Jistebník, orchestr, kon – Amatérské sdružení hudebníků - dechový orchestr mladých Jistebník. Repertoár sahající od klasické dechové hudby, jako jsou pochody, valčíky a polky, přes úpravy klasických děl až po úpravy muzikálů, filmové a populární hudby.

djvita mcjirka

hudba, zpěv, tanec, disko – Vitajirka.uvadi.cz - děláme to pro zábavu - hudba, tanec, zpěv, disko, to vše děláme, jen a jen pro vás, Vitajirka.uvadi.cz - děláme to pro zábavu - hudba, tanec, zpěv, disko, to vše děláme, jen a jen pro vás.

Načítání trvalo 3.2430 sekund.