+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dechová hudba Dambořanka

Klíčová slova: dechová hudba, dechové hudby,Dambořanka, Dambořice

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2009

Popis: Krojovaná dechová hudba Dambořanka z malebné obce Dambořice těší posluchače svou hudbou již více než 80 let. Všem milovníkům dechové hudby hraje na různých kulturních akcích: hody, plesy, koncerty, taneční zábavy, církevní a společenské slavnosti i soukromé akce jako svatby, oslavy narozenin apod.

Web: www.damboranka.cz

Další související informace

Fergie, americká zpěvačka

fergie, stacy, muzika, zpěv, hudba, zpěvačka – Internetová stránka fergie.cz má informativní charakter o celebritě jménem Stacy Ann Ferguson. Na webu naleznete informace z jejího dětství, kariéry a soukromí. Informace budou průběžně aktualizovány a doplněny fotografiemi a multimédii.

bratři Vidrnové UNIGENA

Hudba, svatba, večírek, oslava – Hudební produkce na Vaší svatbu, narozeninovou oslavu či firemní večírek. Hudba všech žánrů, rozumná cena. Přestože hrajeme ve dvou, uslyšíte nás hrát nejen na klávesy a kytaru, ale také na trubku, saxofon a klarinet.

Gearmusicbar.cz - hudební

hudba, styl, život – Web pro všechny milovníky hudby, na kterém najdete informace o hudebních stylech, zpěvácích, koncertech a dalších akcí týkajících se hudby. Články o životě, hudbě, životním stylu. Gearmusicbar.cz - hudební info

Načítání trvalo 2.8562 sekund.