+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dechová hudba Ištvánci

Klíčová slova: dechová hudba ples koncert přehlídka akce Kyjov

E-mail: istvanci@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2009

Popis: Kapela učinkuje v 17 - ti členném složení včetně sólistů a zvukaře. Průměrný věk je 26 let, přičemž nejmladšímu je 19 let. Soubor vystupuje ve slováckých krojích a také v pěkných civilních stejnokrojích. Dechová hudba hraje různé oslavy, přehlídky dechových hudeb, plesy, hodové i jiné zábavy. Repertoár hudby je různý, od skladeb lidových a po skladby moderního rytmu.

Web: www.istvanci.cz

Další související informace

Download Center

hry filmy hudba programy free warez zdarma full – Download Center - hry, filmy, hudba, softy, programy - to vše zdarma a bez nutnosti registrace v plné a finální verzi ! Neplattě zbytečně vysoké částky za předražené Pc hry, alba, softy nebo filmy !!!

Filmland Svět filmů

filmovy svet, filmy na dvd, hudba na cd – Online prodej a bazar FilmLand (www.filmland.sk) nabízí DVD, hudební CD soundtracks, knihy o filmech, Blue Ray. Filmy, databáze herců, eshop, hudba k filmům, bazar, počítačové hry, slovenské filmy, české filmy, CZ/SK Dabing, DTS zvuk, kartónové edície, kolekcie, špeciálne edície

Farmářské slavnosti

farmářské slavnosti, farmy, akce pro děti – Farmářské slavnosti jsou projektem založeným na poznávání života na venkově, který zahrnuje sérii celodenních akcí pro rodiny s dětmi na vybraných farmách ČR. Pořádá je Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Asociací soukromého zemědělství ČR. Rodinám s dětmi přibližují pravý život na venkově a poctivou práci českých zemědělců. Děti na akcích formou hry poznávají tradiční zemědělství, vztah k půdě a z rodinných farem si odnášejí skvělý zážitek. Farmářské slavnosti jsou atraktivním způsobem trávení volného času rodin o víkendu. Připojte se, vstup na akce je pro vás vždy zdarma.

Načítání trvalo 0.0569 sekund.