+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dechová hudba Ištvánci

Klíčová slova: dechová hudba ples koncert přehlídka akce Kyjov

E-mail: istvanci@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2009

Popis: Kapela učinkuje v 17 - ti členném složení včetně sólistů a zvukaře. Průměrný věk je 26 let, přičemž nejmladšímu je 19 let. Soubor vystupuje ve slováckých krojích a také v pěkných civilních stejnokrojích. Dechová hudba hraje různé oslavy, přehlídky dechových hudeb, plesy, hodové i jiné zábavy. Repertoár hudby je různý, od skladeb lidových a po skladby moderního rytmu.

Web: www.istvanci.cz

Další související informace

Free-Music - Ráj MP3

mp3 music hudba mp2 mp4 poslech zadarmo zdarma – Free-music, přes 50 000 mp3 zdarma ke stažení rozdělených podle žánrů. Poslech, přehrávání. MP3 od známých autorů jako Landa, Kryl, Kryštof a mnohem více. Ráj MP3 pro všechny fanoušky hudby, mp3 a klidně i videí.

přehled e-shopů

eshop oblečení potraviny nářadí pc nootebook hudba – Dobrý den, nakupujete rádi online? Připravil jsem pro Vás přehledné stránky s různými e-shopy. Naleznete zde: oblečení, potraviny, nářadí, chovatelské potřeby, fitness, výpočetní techniku, počítačové hry, drogerii, zájezdy,hudbu,šperky,drobnou elektroniku, potřeby pro maminky s dětmi, něco pro zdraví a ostatní obchody.

Matrace a postele

matrace i postele, matrace akce, akce matrace. – Je naší prioritou váš spokojený a zdravý spánek. Nabízíme široký sortiment jako jsou levné matrace a postele, zdravotní matrace, partnerské matrace a postele. Lamelové rošty, jsou nedílnou součástí vaší postele a v ní uložené matrace, přehozy patchwork.

Načítání trvalo 3.3157 sekund.