+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Den D online archiv

Klíčová slova: den d,online,archiv,ke shlédnutí

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2012

Popis: I jediný den může rozhodnout o úspěchu či naprostém fiasku našich podnikatelských záměrů. Inovátoři i zaběhnuté firmy se svými projekty musí přesvědčit pětici investorů o návratnosti jimi vložených finančních prostředků.

Web: dendarchiv.neprepinej.cz

Další související informace

Seriál Helena online

helena,nova,online,ke shlédnutí – Rodina Musilů je taková běžná dělnická rodina, co neustále musí řešit potíže každodenního života. To vše s ironickým nadhledem hlavní představitelky Heleny, pro níž není žádná překážka nepřekonatelnou.

Soukromá dramata online archiv

soukromá dramata,archiv,prima,online,ke shlédnutí – Každý týden nás Janek Kroupa a Josef Klíma provádějí nejaktuálnějšími kauzami, ale i osudy běžných lidí, kteří se dostali do svízelné situace. Jednotlivé příběhy lze krom premiéry sledovat i online v internetovém archivu.

Na vlastní oči online archiv

Na vlastní oči,archiv,nova,online,ke shlédnutí – Po třech letech se na televizní obrazovky vrací pořad na vlastní oči. Janek Kroupa a Josef Klíma nás v něm provedou těma nejaktuálnějšími kauzami i příběhy běžných smrtelníků, jimž se nenávratně zalili jejich životy.

Načítání trvalo 0.0838 sekund.